Prawnik z językiem angielskim lub niemieckim

PrintMailRate-it

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków

  • wsparcie radcy prawnego/adwokata w codziennych zadaniach
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • sporządzanie projektów opinii prawnych i doradztwo prawne w zakresie zleconym przez klientów w szczególności w zakresie prawa handlowego, gospodarczego, prawa pracy, prawa ochrony środowiska
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych (np. uchwały, protokoły z posiedzeń organów spółek, regulaminy)
  • praca zespołowa z aplikantami, asystentami, adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw co najmniej 2 lata, w tym mile widziana obsługa w języku niemieckim i/lub angielskim
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w tym terminologii prawniczej
  • zainteresowanie i doświadczenie w prawie handlowym, gospodarczym, zagadnieniach w obszarze compliance  i/lub prawem ochrony środowiska, ESG,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy, dokładność, precyzyjność
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Kamila Kulesza-Janiszewska

Weronika Watkowska

Ewelina Nowak

Znajdź nas

Skip Ribbon Commands
Deutschland Weltweit Search Menu