Application Manager Caseware

PrintMailRate-it

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Caseware w zakresie pomocy technicznej i obsługi użytkowników
  • Aktywny udział w rozwoju oprogramowania do audytu sprawozdań finansowych
  • Dostosowanie i optymalizacja aplikacji do potrzeb biznesowych, a także analiza i eliminacja błędów
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych, zmian i działań konserwacyjnych, a także wsparcie drugiego i trzeciego poziomu dla użytkowników
  • Bieżące doradztwo związanych z systemem CASEWare i zapewnienie wsparcia technicznego w przygotowywaniu raportów
  • Pomoc w przygotowywaniu i przesyłaniu cyfrowych raportów finansowych i audtyu
  • Koncepcja i organizacja oraz nadzór nad systemem szkoleń z zakresu aplikacji

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Office, Outlook, skryptów XML
  • Doświadczenie techniczne we wsparciu aplikacji
  • Podstawowa wiedza w zakresie administracji bazami danych SQL
  • Dodtakowym atutem będzie znajomość rachunkowości finansowej, prezentacji bilansu i rachunku zysków i strat
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ponad 30-letniej tradycji na polskim rynku
  • Pracę nad międzynarodowymi projektami - możliwość rozwijania umiejętności językowych w codziennej pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Hybrydowy model pracy
  • Dodatkowe dwa dni wolne w roku (Wielki Piątek oraz Wigilia)
  • Prywatną opiekę medyczną, wsparcie psychologiczne 24/7 na platformie EAP oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Doładowanie do platformy kafeteryjnej, zapewniającej kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
  • Kartę lunchową

Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Kamila Kulesza-Janiszewska

Weronika Watkowska

Ewelina Nowak

Znajdź nas

Skip Ribbon Commands
Deutschland Weltweit Search Menu