Konsultant w dziale audytu

PrintMailRate-it

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków

  • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz klientów
  •  przeprowadzanie badania Cash Flow oraz sprawozdania z działalności
  • przygotowywanie ofert i umów
  • sporządzanie dokumentacji roboczej według obowiązujących standardów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami - także obcojęzycznymi
  • raportowanie bezpośrednio kierownikowi zespołu
  • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe preferowane o profilu ekonomicznym
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w audycie i/lub w księgowości
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (system kafeteryjny) i karty lunchowe
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne

Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Kamila Kulesza-Janiszewska

Weronika Watkowska

Ewelina Nowak

Znajdź nas

Skip Ribbon Commands
Deutschland Weltweit Search Menu