Ekspert ds. podatków (cło i akcyza, VAT)

PrintMailRate-it

Miejsce pracy: Wrocław/ Poznań/ Gliwice

Zakres obowiązków

˗ analiza przepisów podatkowych oraz w sporządzanie opinii z zakresu cła, podatku VAT i akcyzy
˗ obsługa platformy PUESC
˗ weryfikacja i nadzór w zakresie obowiązków i wymaganych dokumentów celnych oraz akcyzowych
˗ czynna współpraca z przedstawicielami lokalnych organów celno-podatkowych oraz firmami zewnętrznymi
˗ przygotowanie i weryfikacja wymaganych wniosków w zakresie procedur celnych i akcyzowych
˗ prowadzenie szkoleń, opracowywanie produktów oraz strategii marketingowej z ww. zakresu

Poszukiwane kompetencje

˗ minimum 3 lata doświadczenia w bieżącym doradztwie podatkowym w obszarze cła i akcyzy oraz VAT,
˗ tytuł Doradcy Podatkowego, Radcy prawnego lub Adwokata
˗ bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem
˗ wykształcenie wyższe o profilu prawniczym lub ekonomicznym
˗ łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
˗ otwartość na działania promujące siebie jako eksperta oraz organizację m.in. pisanie artykułów, prowadzenie webinarów,
˗ zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa

Oferujemy

˗ stabilne zatrudnienie - UOP lub B2B
˗ pracę przy międzynarodowych projektach w zespole fantastycznych prawników, radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych
˗ możliwość budowania swojej marki, promowania siebie i organizacji
˗ szkolenia językowe (angielski/niemiecki)
˗ szkolenia merytoryczne (wewnętrzne/zewnętrzne)
˗ benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz opieki psychologicznej 24/7 na platformie EAP
˗ program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
˗ 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
˗ możliwość pracy hybrydowej
˗ elastyczny czas pracy

Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Kamila Kulesza-Janiszewska

Weronika Watkowska

Ewelina Nowak

Znajdź nas

Skip Ribbon Commands
Deutschland Weltweit Search Menu