Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatkowe zamknięcie roku 2023

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 28 lutego 2024
Miasto Gdańsk
Początek - koniec 10:00-12:30
Program

Gdansk_podatkowe_zamkniecie_roku2023.png

Na co zwrócić uwagę, aby bezpiecznie i skutecznie dopełnić formalności związanych z zamknięciem roku podatkowego i sporządzeniem odpowiednich dokumentów do władz skarbowych? 

Zapraszamy na śniadanie podatkowe, na którym nasi eksperci bliżej omówią najważniejsze kwestie związane z podatkowym zamknięciem roku 2023.

Na spotkaniu poruszone zostaną również rozliczenia transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi w kontekście korekty cen transferowych (tzw. TP adjustment). 
Spotkanie będzie szczególnie wartościowe dla dyrektorów finansowych, głównych księgowych, osób odpowiedzialnych za finanse w przedsiębiorstwie jak i specjalistów ds. podatków.


Wydarzenie odbędzie się w budynku Olivia Four, Al. Grunwaldzka 472B, Gdańsk.


​AGENDA

​10:00-11:00
​Powitanie.

Część I – przychody i koszty podatkowe na przełomie roku, NKUP, ulgi, faktury korygujące, korekta cen transferowych, inwestycje w toku i zaliczki.
​11:00-11:30
​Networking przy kawie i przekąskach.
​11:30-12:30 
Część II – nieodpłatne przychody, koszty finansowania dłużnego w ujęciu rocznym, odliczanie straty z lat ubiegłych, PPD, WHT, hipotetyczne odsetki od kapitału własnego, ulga na złe długi. 

PATRONATY


Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w szkoleniu będziemy informować mejlowo. 
Warunkiem udziału w śniadaniu jest otrzymanie potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników. 
Szkolenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych firm doradczych.
Prelegenci Agata Asenhajmer, Rödl & Partner Gdańsk
Jakub Wajs, Rödl & Partner Gdańsk

​Klaudia Pszczolnik, Rödl & Partner Gdańsk

Opłata bezpłatne
Deutschland Weltweit Search Menu