Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Pierwszy Śląski Networking

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 21 września 2023
Miasto Gliwice
Program


LI_slaski_networking (2).png
Lato dobiega końca, zaczyna się jesień, powoli wracamy do regularnego trybu pracy. To doskonała okazja, żeby się spotkać, odświeżyć dotychczasowe i zawrzeć nowe relacje. Już 21 września wraz z BPCC zapraszamy na wyjątkowe spotkanie – Pierwszy Śląski Networking. 

Przy lampce polskiego wina i przekąskach serwowanych przez słynny gliwicki Wine Bar Lofty, porozmawiamy o wyzwaniach dla przedsiębiorców związanych z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji. Przede wszystkim jednak będzie to okazja do spotkań i rozmów kuluarowych. Spotkajmy się i rozpocznijmy wspólnie jesień tego roku!

Gdzie:
Biuro Rödl & Partner w Gliwicach, ul. Zygmunta Starego 26

Kiedy:
21 września: zapraszamy od 16.

W programie: dyskusja „Sztuczna inteligencja w praktyce”, degustacja win polskich i przekąski serwowane przez Wine Bar Lofty, networking.

Wydarzenie ma charakter bezpłatny, obowiązuje rejestracja.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do Barbary Klimek, na adres: barbara.klimek@roedl.comDeutschland Weltweit Search Menu