Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie przedsiębiorstw dotkniętych negatywnymi skutkami brexitu

PrintMailRate-it

Magdalena Skurowska

19 września 2022 r.


Od 15 września do 21 października 2022 r.  można składać wnioski o dofinansowanie następujących typów projektów w ramach programu Re_Open UK:

  1. Nowe kierunki eksportu – działania dotyczące udziału w roli wystawcy w międzynarodowych imprezach targowych lub wystawienniczych oraz organizacji i udziału w misjach gospodarczych.
  2. Restart inwestycyjny – działania o charakterze inwestycyjnym, w celu ułatwienia funkcjonowania na rynku UK z uwagi na ograniczenia lub utrudnienia powstałe w wyniku brexitu.
  3. Akcja adaptacja do zmian – przedsięwzięcia mające na celu adaptację do nowych uwarunkowań wymiany handlowej z Wielką Brytanią oraz działania doradcze związane z możliwościami rozwoju na nowych rynkach.
  4. Brexit bez straty – projekty związane z poniesionymi kosztami jako bezpośredni efekt wystąpienia Wielkiej Brytanii z UE.

Jeżeli jesteś mikro, małym, średnim lub dużym przedsiębiorcą działającym na terenie Polski i zostałeś negatywnie dotknięty skutkami wystąpienia Wielkiej Brytanii z UE, skontaktuj się z nami. 

Kontakt

Contact Person Picture

Magdalena Skurowska

Ekspertka ds. nowych inwestycji

Wyślij zapytanie

Deutschland Weltweit Search Menu