Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Przedłużenie terminów na wypełnienie obowiązków w zakresie TP

PrintMailRate-it

Dominika Tyczka-Szyda

26 lutego 2021 r.

 

Na wczorajszym posiedzeniu Sejmowej Komisji Finansów Publicznych przyjęto poprawkę poselską do projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw, która przedłuża terminy na złożenie informacji o cenach transferowych TPR i oświadczenia o sporządzeniu lokalnej dokumentacji cen transferowych (local file).

 

  • do 30 września 2021 r. dla podmiotów, których termin wypełnienia obowiązków raportowo-dokumentacyjnych upływa w okresie od 1 lutego 2021 r. do 30 czerwca 2021 r.;
  • o 3 miesiące dla podmiotów, których termin wypełnienia obowiązków raportowo-dokumentacyjnych upływa w okresie od 1 lipca 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.

 

Eksperci Rödl & Partner będą informować o wejściu przepisów w życie. Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.


Kontakt

Contact Person Picture

Dominika Tyczka-Szyda

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu