Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Postępowania sądowe i arbitrażowe

PrintMailRate-it

Jedną z praktycznych trudności nieodłącznie związaną z prowadzeniem własnego biznesu jest ryzyko konfliktów z kontrahentami. Długotrwałe postępowania sądowe i egzekucyjne mogą wpłynąć negatywnie na pozycję gospodarczą przedsiębiorcy, zniweczyć lata ciężkiej pracy i narazić na nieodwracalne straty wizerunkowe. Fachowa pomoc prawników pozwoli Państwu uniknąć takiego scenariusza. W związku z rosnącą popularnością alternatywnych metod rozwiązywania sporów, mogą Państwo również skorzystać z reprezentacji podczas negocjacji, mediacji i postępowań arbitrażowych.


Eksperci Rödl & Partner rozumieją specyfikę rynku i potrzeb przedsiębiorców oraz mają bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. W trosce o jak najpełniejszą ochronę interesów klientów pomagają także rozwiązać konflikt w sposób polubowny, bez konieczności wchodzenia na salę sądową. W doradztwie łączą wiedzę i doświadczenie z dziedzin kluczowych dla przedsiębiorcy, tj. prawa, podatków, księgowości i audytu, co pozwala na kompleksową i efektywną obsługę klienta.

 

Usługi Rödl & Partner wyróżnia jakość i precyzja. Ponadto, radcowie prawni i adwokaci Rödl & Partner specjalizują się zarówno w obsłudze podmiotów krajowych, jak i międzynarodowych. Doradzamy w konfliktach wynikających z transakcji transgranicznych. Obsługa odbywa się w języku niemieckim i angielskim, a w wybranych biurach także francuskim i włoskim.
 

W ramach postępowanań sądowych i arbitrażowych usługi oferowane przez Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • doradztwo przedsądowe,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • egzekucja wierzytelności,
  • prowadzenie postępowań z zakresu prawa gospodarczego, prawa cywilnego i prawa pracy,
  • prowadzenie postępowań karnych i karno-skarbowych,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych przed organami administracji publicznej i urzędami państwowymi,
  • prowadzenie postępowań sądowo-administracyjnych,
  • alternatywne metody rozwiązywania sporów: prowadzenie negocjacji, mediacji i postępowań arbitrażowych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu