E-commerce w czasach koronawirusa – must have

PrintMailRate-it
Rodzaj wydarzenia webinarium
Data wydarzenia 22 października 2020
Miasto online
Początek - koniec 12:15-13:45
Program

E-commerce w czasach koronawirusa – must have

Kopia WEBINARY- mailing (7).png

 

W ostatnich latach e-commerence poprzez bardzo dynamiczny rozwój, stał się dla wielu przedsiębiorstw jednym z głównych źródeł dostępu do klientów. Jego rozwój w jeszcze większym stopniu przyspiesza aktualna sytuacja epidemiologiczna panująca w kraju.

Dlatego już w 22 października, o godz. 12:15 - zapraszamy na webinarium „E-commerce w czasach koronawirusa – must have”, orgaznizowane przez Skillveo, we współpracy z kancelarią prawną Rödl & Partner. Podczas spotkania zostaną poruszone tematy takie jak:

- prawne aspekty prowadzenia handlu w sieci
- strategia na bezpieczną sprzedaż w Internecie
- wyzwania księgowe i podatkowe dla e-przedsiębiorców
Dodatkowo o praktycznych aspektach e-commerce, opowie p. Katarzyna Bronowska, prezentując case study firmy Leifheit Polska.

 

Data wydarzenia: czwartek, 22 października, godz. 12:15

 

Prowadzący:

Katarzyna Bronowska, E-commerce manager w Leifheit Polska - odpowiada za stworzenie i rozwój LeifheitSklep.pl. Od 8 lat związana z e-commerce oraz marketingiem - konsultuje, wspiera i rozwija sklepy internetowe. Udziela się w Digital Experts Club oraz Fundacji Kobiety e-biznesu. Fanka nowych technologii i dobrego designu.

 

Jarosław Kamiński, adwokat, Associate Partner, Rödl & Partner. Od lat obsługuje klientów w transakcjach kapitałowych i inwestycyjnych reprezentując zarówno inwestorów, jak i startupy. Od 2014 roku członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Z Rödl & Partner związany od roku 2014. Audytor wiodący ISO 27001 oraz audytor wewnętrznych ISO 9001. Autor licznych publikacji.

 

Anna Piskor, doradca podatkowy, Senior Associate w Rödl & Partner. Specjalizuje się w bieżącym doradztwie podatkowym dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Reprezentuje klientów przed organami administracji skarbowej. Dokonuje rozliczeń ekspatów i zapewnia im kompleksową obsługę. Doradza w j. polskim i niemieckim.

 

Adam Wódz, Newtech & Cybersecurity ekspert, Senior Associate, Rödl & Partner. Manager w zespole cyberbezpieczeństwa i nowych technologii w Rödl & Partner. Od ponad 20 lat związany z branżą informatyczną, a w szczególności z zagadnieniami compliance oraz bezpieczeństwa aplikacji i danych.

Opłata bezpłatne
Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu