Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Włączenie nieruchomości do specjalnej strefy ekonomicznej

PrintMailRate-it

Przedsiębiorcy planujący działalność lub działający na terenie SSE mogą być zainteresowani włączeniem do obszaru SSE nieruchomości lub gruntów związanych z realizowaną inwestycją, które znajdują się poza obszarem strefy. Przy okazji składania takiego wniosku warto skorzystać z pomocy specjalistów.


Eksperci Rödl & Partner przeprowadzą analizę i wskażą Państwu dodatkowe możliwości wykorzystania potencjału stref w celu rozszerzenia działalności gospodarczej i maksymalizacji zysków. Sprawdzą również czy planowane pod inwestycję grunty spełniają wymogi objęcia ich SSE, przeprowadzą skomplikowaną procedurę mającą na celu zmianę rozporządzenia Rady Ministrów określającego obszar SSE w Polsce.


W ramach włączenia nieruchomości do specjalnej strefy ekonomicznej usługi oferowane przez Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • analizę wymogów związanych z włączeniem gruntu do SSE,
  • doradztwo w zakresie pomocy publicznej, z której może skorzystać przedsiębiorca,
  • wszczęcie procedury mającej na celu włączenie gruntu do SSE,
  • bieżący udział w procedurze, prowadzenie negocjacji z zarządcą SSE.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu