Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Dotacje na OZE dla firm – doradztwo prawne

PrintMailRate-it

​​​​​​​​​​Doradztwo prawne związane z dotacjami kierujemy do przedsiębiorców zainteresowanych inwestycjami w odnawialne źródła energii OZE, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał, jaki niesie ze sobą finansowanie przy udziale pomocy publicznej.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Aby odnaleźć się w gąszczu przepisów i wykorzystać szanse, jakie daje obecny rynek OZE, skorzystaj z naszej pomocy.

Projekty dotyczące energii odnawialnej wiążą się z dużymi nakładami finansowymi, które przy wykorzystaniu krajowych lub unijnych środków możesz znacząco obniżyć. W ramach funduszy unijnych środki na OZE dostępne są z programów krajowych i regionalnych.

Inwestorom w energię odnawialną oferujemy pełne wsparcie na etapie przygotowania projektu i aplikowania o środki pomocowe. 
Oferujemy kompleksowe wsparcie doradcze w ramach poniższych zagadnień:

 

​Wyszukanie nieruchomościPostępowanie administracyjne​Realizacja inwestycji​​Profity
 • ​Umowa przedwstępna
 • Due diligence nieruchomości
 • Założenie spółki
 • Doradztwo księgowe
 • Optymalizacja podatkowa
 • ​Reprezentacja przed gminą
 • Wnioski o decyzję
 • Negocjacje z gminą
 • Mediacje z grupami lokalnymi
 • ​Due diligence projektu
 • Umowa z dostawcami
 • Umowy finansowe
 • Doradztwo księgowe

 

Fazy aplikowania o środki unijne odpowiadające etapom przygotowania i realizacji projektów inwestycyjnych:  

 

​Wyszukanie dotacjiWniosek o dofinansowanie​Rozliczenie dotacji​Monitorowanie​

Analiza możliwości pozyskania dotacji

​Opracowanie wniosku o dofinansowanie

​Rozliczenie dotacji i sprawozdawczość do urzędu

​Monitoring realizacji projektu

 

Szczegółowe informacje na temat pomocy publicznej w obszarze OZE »
​Dofinansowanie OZE to dla przedsiębiorców zainteresowanych inwestycjami w tym zakresie to spora szansa na rozwój biznesu. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę zagadnień związanych z OZE dla firm.

Zgłoś się do nas, jeśli szukasz możliwości pozyskania dotacji. Zajmiemy się ich wyszukaniem i opracujemy wniosek. Nie musisz także martwić się o rozliczenie dotacji. Zajmiemy się również sprawozdaniami i monitoringiem realizacji projektu. Na bieżąco śledzimy pojawiające się dofinansowania OZE dla firm. Dlatego możesz mieć pewność, że zwracając się do nas z prośbą o wsparcie w pozyskaniu dofinansowania, rzetelnie przedstawimy Ci istniejące możliwości i terminy naborów oraz wesprzemy na każdym etapie dotacji. Ocenimy także szanse i ryzyko projektu. Zajmujemy się również wyszukaniem nieruchomości, niezbędnymi umowami, reprezentujemy klientów w postępowaniach administracyjnych czy mediacjach z grupami lokalnymi. W pakietach oferujemy też doradztwo podatkowe, księgowe i prawne.

Dofinansowanie OZE prowadzone przez naszych ekspertów to zdecydowanie krok w kierunku rozwoju Twojego biznesu. Zgłoś się do nas, a sprawdzimy, jakie dotacje na OZE dla firm obejmują Twoją działalność.
Deutschland Weltweit Search Menu