Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Food law

PrintMailRate-it

Branża żywnościowa jest ściśle określona pod względem prawnym. Przepisy regulują kwestie związane m.in. z produkowaniem, przetwarzaniem, sprzedażą i kontrolą żywności. Są one zharmonizowane w całej Unii Europejskiej, mogą się jednak różnić na poziomie krajowym.


W Rödl & Partner wspieramy przedsiębiorców z branży żywnościowej na wielu płaszczyznach i pomagamy rozwiązywać najczęstsze problemy dotyczące przestrzegania prawa żywnościowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

W dziedzinie food law, podobnie jak w innych obszarach, działamy interdyscyplinarnie i międzynarodowo. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług dotyczących prawa żywnościowego, oferowanych przez Rödl & Partner.

 

Deutschland Weltweit Search Menu