Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Usługi tłumaczeniowe

PrintMailRate-it

Konieczność korzystania z usług tłumaczeniowych (w tym tłumaczenie dokumentów, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne) pojawia się w każdej firmie prowadzącej międzynarodową działalność. Szczególnie w przypadku zagadnień prawnych i finansowych warto zadbać o odpowiednią jakość tłumaczeń.


Dzięki specjalistycznym i profesjonalnym tłumaczeniom zyskują Państwo pewność, że ich poziom odpowiada standardom oferowanych przez Państwa produktów i usług. Ponadto wykonane terminowo i fachowo usługi tłumaczeniowe usprawniają komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz wpływają korzystnie na wizerunek firmy.


Rödl & Partner dysponuje własnym działem tłumaczeń z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z wykształceniem lingwistycznym, prawniczym oraz ekonomicznym. Dzięki temu oferujemy tłumaczenia specjalistyczne w tematyce biznesowej, finansowej i prawnej. Zespół tłumaczy pracuje według najwyższych standardów, wykorzystując bogate know-how oraz najnowsze narzędzia wspomagające proces tłumaczeniowy. Dodatkowym atutem jest możliwość bieżącej współpracy tłumaczy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, adwokatami i radcami prawnymi oraz księgowymi z naszej firmy, dzięki której uzyskują oni pomoc merytoryczną w przypadku trudnych zagadnień lub wątpliwości. Każde ze zleconych tłumaczeń jest dodatkowo weryfikowane przez specjalistę będącego rodzimym użytkownikiem danego języka.


Wykonywane tłumaczenia:

  • polsko-niemieckie i niemiecko-polskie,

  • polsko-angielskie i angielsko-polskie,

  • niemiecko-angielskie i angielsko-niemieckie.


Angażując profesjonalnych tłumaczy w biurach Rödl & Partner w danym kraju oferujemy dodatkowo tłumaczenia z języka niemieckiego i angielskiego na języki wschodnioeuropejskie (rosyjski, ukraiński, białoruski, estoński, łotewski, litewski).

 

Usługi tłumaczeniowe obejmują:

  • tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe dotyczące przede wszystkim tematyki biznesu, finansów i prawa,

  • tłumaczenie stron internetowych,tłumaczenia z zakresu marketingu,

  • tłumaczenia ustne oraz korektę gotowych tłumaczeń.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu