Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Tłumaczenia prawnicze i finansowe

PrintMailRate-it

Konieczność korzystania z usług tłumaczeniowych (w tym tłumaczenie dokumentów, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne) pojawia się w każdej firmie prowadzącej międzynarodową działalność. Szczególnie w przypadku zagadnień prawnych i finansowych warto zadbać o odpowiednią jakość tłumaczeń.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Dzięki specjalistycznym i profesjonalnym tłumaczeniom zyskujesz pewność, że ich poziom odpowiada standardom oferowanych przez Ciebie produktów i usług. Wykonane terminowo i fachowo usługi tłumaczeniowe usprawniają komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz wpływają korzystnie na wizerunek firmy.
 

Tłumaczenie dokumentów formalnych


W Rödl & Partner dysponujemy własnym działem tłumaczeń z zespołem doświadczonych specjalistów z wykształceniem lingwistycznym, prawniczym oraz ekonomicznym. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne w tematyce biznesowej, finansowej i prawnej. Pracujemy według najwyższych standardów, wykorzystując bogate know-how oraz najnowsze narzędzia wspomagające proces tłumaczeniowy. 

Nasz atut? Możliwość bieżącej współpracy tłumaczy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, adwokatami i radcami prawnymi oraz księgowymi z naszej firmy, dzięki której uzyskują oni pomoc merytoryczną w przypadku trudnych zagadnień lub wątpliwości. 
WYKONYWANE TŁUMACZENIA:

  • POLSKO-NIEMIECKIE I NIEMIECKO-POLSKIE,

  • POLSKO-ANGIELSKIE I ANGIELSKO-POLSKIE,

  • NIEMIECKO-ANGIELSKIE I ANGIELSKO-NIEMIECKIE.


Angażując profesjonalnych tłumaczy w biurach Rödl & Partner w danym kraju, oferujemy dodatkowo tłumaczenia z języka niemieckiego i angielskiego na języki wschodnioeuropejskie (rosyjski, ukraiński, białoruski, estoński, łotewski, litewski).

 

USŁUGI TŁUMACZENIOWE OBEJMUJĄ:


  • TŁUMACZENIA ZWYKŁE ORAZ TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE DOTYCZĄCE PRZEDE WSZYSTKIM TEMATYKI BIZNESU, FINANSÓW I PRAWA,

  • TŁUMACZENIE STRON INTERNETOWYCH, TŁUMACZENIA Z ZAKRESU MARKETINGU,

  • TŁUMACZENIA USTNE ORAZ KOREKTĘ GOTOWYCH TŁUMACZEŃ.​

 Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze wykonywane są przez osoby odznaczające się biegłą znajomością języków i systemów prawnych obydwu krajów. Usługa tłumaczenia wymaga szerokiej wiedzy z obszaru prawa oraz sprawnego posługiwania się typową dla języka prawniczego stylistyką i terminologią. Tłumaczymy np.:
- opinie prawne,
- komentarze (do ustawy, wyroku sądu, itd.),
- podręczniki prawa.

Zrozumienie tekstu źródłowego oraz umiejętność oddania go w sposób właściwy dla danej dziedziny prawa w języku obcym wymaga bardzo dużej wiedzy i doświadczenia, co znacząco zawęża grupę osób zdolnych do prawidłowego przygotowania przekładu.

 Bezpieczeństwo i poufność

W przypadku tłumaczeń prawnych wymagane jest bezwzględne bezpieczeństwo i poufność. Tłumaczone teksty mogą zawierać dane wrażliwe, czyli informacje szczególnie chronione np.: dane osobowe objęte przepisami RODO. Dokumenty te mogą również zawierać poufne informacje innego rodzaju – finansowe, handlowe, istotne z biznesowego punktu widzenia.

W Rödl & Partner zachowujemy poufność oraz zabezpieczamy dane wrażliwe przed ich ewentualnym nieuprawnionym pozyskaniem przez osoby z zewnątrz. Pracujemy na zabezpieczonych serwerach, do których nie mają dostępu osoby z zewnątrz. Dodatkowo, dokumenty są szyfrowane, gdy konieczne jest ich przekazanie w formie elektronicznej.

 Tłumaczenia finansowe

Finanse to dziedzina, która wymaga skupienia, skrupulatności i wiedzy od każdej osoby, która zajmuje się tego typu dokumentacją – od działu kadr i płac przez księgowość po tłumacza.
zajmujemy się tłumaczeniami na różne potrzeby i w różnej formie. Oferujemy usługi tłumaczeniowe dla klientów z różnych sektorów gospodarki. Tłumaczenia finansowe to jedna z naszych specjalistycznych dziedzin, w którą zaangażowani są wyspecjalizowani tłumacze.

Wśród naszych usług :
- Tłumaczenia sprawozdań finansowych
- Tłumaczenia faktur i rachunków
- Tłumaczenia umów kredytowych
- Tłumaczenia umów kupna-sprzedaży
Deutschland Weltweit Search Menu