Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Tłumaczenia prawnicze i finansowe

PrintMailRate-it
Konieczność korzystania z usług tłumaczeniowych (w tym tłumaczenie dokumentów, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne) pojawia się w każdej firmie prowadzącej międzynarodową działalność. Szczególnie w przypadku zagadnień prawnych i finansowych warto zadbać o odpowiednią jakość tłumaczeń.

Dzięki specjalistycznym i profesjonalnym tłumaczeniom zyskujesz pewność, że ich poziom odpowiada standardom oferowanych przez Ciebie produktów i usług. Wykonane terminowo i fachowo usługi tłumaczeniowe usprawniają komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz wpływają korzystnie na wizerunek firmy.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Tłumaczenie dokumentów formalnych


W Rödl & Partner dysponujemy własnym działem tłumaczeń. Zatrudniamy zespół doświadczonych specjalistów z wykształceniem lingwistycznym, prawniczym oraz ekonomicznym. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne w tematyce biznesowej, finansowej i prawnej. Pracujemy według najwyższych standardów, wykorzystując bogate know-how oraz nowoczesne, zaawansowane technologicznie narzędzia wspomagające proces tłumaczeniowy. 

Nasz atut? Możliwość bieżącej współpracy tłumaczy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, adwokatami i radcami prawnymi oraz księgowymi z naszej firmy, dzięki której uzyskują oni pomoc merytoryczną w przypadku trudnych zagadnień lub wątpliwości. 

Tłumaczenia prawnicze i tłumaczenia finansowe to szereg słownych niuansów, które mogą zaważyć na renomie firmy lub powodzeniu transakcji. Dlatego tak istotne jest, by specjalistyczne tłumaczenia były wykonywane przez osoby związane na co dzień z konkretną tematyką. Zlecając Rödl & Partner tłumaczenie umowy, oficjalnej korespondencji, pisma urzędowego, wniosków i innych służbowych dokumentów masz pewność, że tematem zajmują się doświadczeni tłumacze z doskonałą znajomością prawniczego i finansowego słownictwa.
WYKONYWANE TŁUMACZENIA:

  • POLSKO-NIEMIECKIE I NIEMIECKO-POLSKIE,

  • POLSKO-ANGIELSKIE I ANGIELSKO-POLSKIE,

  • NIEMIECKO-ANGIELSKIE I ANGIELSKO-NIEMIECKIE.


Angażując profesjonalnych tłumaczy w biurach Rödl & Partner w danym kraju, oferujemy dodatkowo tłumaczenia z języka niemieckiego i angielskiego na języki wschodnioeuropejskie (rosyjski, ukraiński, białoruski, estoński, łotewski, litewski).

 

USŁUGI TŁUMACZENIOWE OBEJMUJĄ:


  • TŁUMACZENIA ZWYKŁE ORAZ TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE DOTYCZĄCE PRZEDE WSZYSTKIM TEMATYKI BIZNESU, FINANSÓW I PRAWA,

  • TŁUMACZENIE STRON INTERNETOWYCH, TŁUMACZENIA Z ZAKRESU MARKETINGU,

  • TŁUMACZENIA USTNE ORAZ KOREKTĘ GOTOWYCH TŁUMACZEŃ.​

Deutschland Weltweit Search Menu