Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Outsourcing kadrowy

PrintMailRate-it

Outsourcing kadr w Polsce jest najczęściej łączony z outsourcingiem płac (outsourcing kadr i płac), może jednak być realizowany jako oddzielna usługa. Z przekazania zewnętrznej firmie pieczy nad sprawami kadrowymi korzystają firmy, które nie chcą utrzymywać własnego działu kadr i równocześnie chcą mieć pewność dotrzymywania określonych prawem terminów i wypełniania wszystkich obowiązków pracodawcy.


Dzięki skorzystaniu z outsourcingu kadrowego ograniczą Państwo wydatki administracyjne firmy w Polsce oraz przekażą w profesjonalne ręce obowiązek stałego śledzenia zmian i interpretacji oraz realizacji przepisów. Tym samym uwalniają się Państwo od konsekwencji finansowych w stosunku do Państwowej Inspekcji Pracy lub roszczeń pracownika.


Współpraca z Rödl & Partner to gwarancja dostosowania procesów związanych z obsługą kadr do indywidualnych potrzeb klienta oraz pewność współpracy z doskonale przygotowanymi ekspertami. Nad obsługą Państwa kadr pracuje zespół specjalistów, natomiast Państwo kontaktują się tylko z jedną osobą, co bardzo ułatwia pracę i komunikację. Outsourcing kadr w Polsce jest realizowany w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie i elektroniczny obieg dokumentów, co zapewnia łatwy, całodobowy dostęp do nich oraz upraszcza proces komunikacji.


Specjaliści kadrowi dbają dla Państwa o kwestie:

  • kompletności i prawidłowości akt osobowych,
  • regulaminów pracy i wynagradzania,
  • treści umów o pracę,
  • legalności zatrudnienia,
  • umów cywilno-prawnych,
  • uchwał dotyczących osób zarządzających,
  • czasu pracy,
  • urlopów,
  • terminów obowiązkowych badań pracowniczych.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu