Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Negocjacje z zarządcą specjalnej strefy ekonomicznej

PrintMailRate-it

Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem zezwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej (SSE) lub rozszerzeniem działalności strefowej mogą liczyć na pomoc w kontaktach z zarządcą strefy i negocjacjach warunków zezwolenia.


Specjaliści Rödl & Partner zadbają o ochronę Państwa interesów i wesprą w procesie decyzyjnym już na etapie ustalania warunków zezwolenia, tak żeby najpełniej odpowiadał Państwa oczekiwaniom i zamierzeniom oraz pozwolił osiągnąć maksimum korzyści.


Rödl & Partner współpracuje zarówno z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność w SSE, jak i z zarządcami stref. Specjaliści z Zespołu ds. specjalnych stref ekonomicznych Rödl & Partner prowadzą seminaria strefowe oraz szkolenia na terenie SSE. Członkowie zespołu SSE na bieżąco monitorują wszelkie nowości legislacyjne, co zapewnia negocjacje warunków zgodnych z najnowszymi przepisami, w najkorzystniejszej formie dla Państwa przedsiębiorstwa.


W ramach negocjacji z zarządcą SSE, usługi oferowane przez Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • reprezentowanie w negocjacjach z zarządcami SSE,
  • przygotowanie propozycji korzystnych warunków zezwolenia dla Państwa przedsiębiorstwa,
  • analiza prawna warunków inwestowania, wybór modelu finansowania przyszłej inwestycji,
  • pomoc w przygotowaniu umów inwestycyjnych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu