Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Negocjacje z zarządcą specjalnej strefy ekonomicznej

PrintMailRate-it

Jesteś zainteresowany pozyskaniem zezwolenia na działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej (SSE) lub rozszerzeniem działalności strefowej? Pomożemy Ci w kontaktach z zarządcą strefy i negocjacjach warunków zezwolenia.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Negocjacje z zarządcą SSE – doradztwo prawne


Zadbamy o ochronę Twoich interesów i wesprzemy Cię w procesie decyzyjnym już na etapie ustalania warunków zezwolenia – tak żeby najlepiej odpowiadały Twoim oczekiwaniom i zamiarom oraz pozwoliły osiągnąć maksimum korzyści.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność w SSE, jak i z zarządcami stref.

Prowadzimy seminaria strefowe oraz szkolenia na terenie SSE. Na bieżąco monitorujemy wszelkie nowości legislacyjne, dzięki czemu zapewniamy negocjacje warunków zgodnych z najnowszymi przepisami, w najkorzystniejszej formie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Negocjacje z zarządcą SSE – usługi

  • reprezentowanie w negocjacjach z zarządcami SSE,
  • przygotowanie propozycji korzystnych warunków zezwolenia dla Twojego przedsiębiorstwa,
  • analiza prawna warunków inwestowania, wybór modelu finansowania przyszłej inwestycji,
  • pomoc w przygotowaniu umów inwestycyjnych.

Deutschland Weltweit Search Menu