Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Indywidualne i zbiorowe prawo pracy

PrintMailRate-it

W zakresie prawa pracy wspieramy podmioty działające w dowolnej formie prawnej i branży, zarówno polskie, jak i zagraniczne, zatrudniające pracowników w Polsce.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Prawo pracy – doradztwo prawne


Oferujemy wsparcie ukierunkowane na ukształtowanie stosunków pomiędzy pracodawcą a pracownikami lub ich przedstawicielami w sposób zapewniający poszanowanie praw i interesów obu stron. Doradzamy, jak postępować w przypadku sporów z pracownikami, dostosowując proponowane rozwiązania do Twojej indywidualnej sytuacji.

Wspieramy polskich pracodawców oddelegowujących pracowników za granicę, a także pracodawców zagranicznych wysyłających pracowników do Polski.

Wskazujemy najbardziej optymalne metody kształtowania umów z kadrą menadżerską, tak aby uniknąć ryzyka potencjalnych konfliktów, utrudniających sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Doradzamy również w kwestiach ubezpieczeń społecznych.

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu