Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Indywidualne i zbiorowe prawo pracy – doradztwo

PrintMailRate-it

​​​​​​​​​​W zakresie prawa pracy wspieramy podmioty działające w dowolnej formie prawnej i branży, zarówno polskie, jak i zagraniczne, zatrudniające pracowników w Polsce.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Prawo pracy – doradztwo prawne


Oferujemy wsparcie ukierunkowane na ukształtowanie stosunków pomiędzy pracodawcą a pracownikami lub ich przedstawicielami w sposób zapewniający poszanowanie praw i interesów obu stron. Doradzamy, jak postępować w przypadku sporów z pracownikami, dostosowując proponowane rozwiązania do Twojej indywidualnej sytuacji.

Wspieramy polskich pracodawców oddelegowujących pracowników za granicę, a także pracodawców zagranicznych wysyłających pracowników do Polski.

Wskazujemy najbardziej optymalne metody kształtowania umów z kadrą menadżerską, tak aby uniknąć ryzyka potencjalnych konfliktów, utrudniających sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Doradzamy również w kwestiach ubezpieczeń społecznych.

​W Rödl & Partner wspieramy pracodawców w przestrzeganiu obowiązujących przepisów względem pracownika i skutecznym zarządzaniu tym obszarem. W przypadku sporów opieramy się na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i dopasowujemy rozwiązania do konkretnych problemów poszczególnych przedsiębiorstw. Dbamy o interesy naszych klientów i zachowanie ich reputacji. Międzynarodowy charakter naszej firmy daje gwarancję, że nawet w przypadku sporów z osobami spoza kraju otrzymamy prawnik od prawa pracy da nam wsparcie i aktualne informacje pochodzące z opinii ekspertów. 

W zakresie prawa pracy specjalizujmy się głównie w sporach zbiorowych, oddelegowaniu pracowników, zatrudnianiu kadry menadżerskiej i prawie ubezpieczeń społecznych. Zadbamy, by procesy związane z tymi zagadnieniami w Twojej firmie przebiegły gładko, profesjonalnie i miały jak najmniejszy wpływ na bieżące funkcjonowanie, a jednocześnie usprawniły działanie przedsiębiorstwa w przyszłości. 
Deutschland Weltweit Search Menu