Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Indywidualne i zbiorowe prawo pracy

PrintMailRate-it

Usługi z zakresu prawa pracy skierowane są do podmiotów działających w dowolnej formie prawnej i branży, zarówno polskich jak i zagranicznych, zatrudniających pracowników w Polsce.

 

Doradztwo prawne w zakresie prawa pracy


Oferowane Państwu wsparcie ukierunkowane jest na ukształtowanie stosunków pomiędzy pracodawcą a pracownikami lub ich przedstawicielami w sposób optymalny, zapewniający poszanowanie praw i interesów obu stron. Doradzamy, jak postępować w przypadku sporów z pracownikami, dostosowując proponowane rozwiązania do Państwa indywidualnej  sytuacji.


Rödl & Partner wspiera polskich pracodawców oddelegowujących pracowników za granicę, a także pracodawców zagranicznych, wysyłających pracowników do Polski. Wskazujemy najbardziej optymalne metody kształtowania umów z kadrą menadżerską tak, aby uniknąć ryzyka potencjalnych konfliktów, utrudniających sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Doradzamy również w kwestiach ubezpieczeń społecznych, nierozerwalnie związanych z zatrudnianiem pracowników.

 

W ramach prawa pracy Rödl & Partner oferuje usługi w następujących obszarach:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

+48 (58) 582 62 50

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu