Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo prawne w zakresie energetyki odnawialnej i OZE

PrintMailRate-it

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Polska branża elektroenergetyczna znajduje się w fazie dynamicznych przemian. W Polsce wpływa na to szereg czynników:

  • zobowiązania unijne,
  • stale rosnący wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną,
  • konieczność zastępowania starych bloków wytwórczych nowymi,
  • coraz większa świadomość potrzeby ochrony środowiska,
  • chęć obniżenia kosztów zakupu energii.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Doradzamy przedsiębiorcom i wspieramy ich na wszystkich etapach inwestycji:1 ETAP PRZYGOTOWANIE – INWESTYCJI

 

 

 

2 ETAP – PROWADZENIE INWESTYCJI


 

 

3 ETAP – REALIZACJA ZYSKÓW


  • bieżące doradztwo prawno-podatkowe,
  • świadczenie kompleksowych usług księgowych (w zakresie księgowości finansowej i płacowej).

​Nasze doradztwo w dziedzinie energetyki odnawialnej kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać szanse, jakie daje obecny rynek, i sprawnie odnaleźć się w gąszczu obowiązujących przepisów.


Od wielu lat wspieramy inwestorów z branży odnawialnych źródeł energii OZE. Wiedzę merytoryczną łączymy z gruntowną znajomością sektora energetycznego. Doradzamy zarówno przedsiębiorcom zagranicznym rozpoczynającym działalność na polskim rynku, jak i rodzimym firmom.


​Rozumiemy, że prawo energetyczne może generować szereg pytań, dlatego zawsze kompleksowo pochodzimy do problemów naszych klientów i staramy się wyjaśniać wątpliwości. Ważne jest dla nas, by klienci rozumieli konieczność podejmowanych działań i otrzymywali jak najdokładniejsze informacje wpierające ich decyzje.

Nasze doradztwo w zakresie OZE obejmuje działania na etapie przygotowania do inwestycji, jej prowadzenia, a także bieżące rozwiązania dla realizacji zysków, jak wsparcie prawno-podatkowe czy obsługę księgowości płacowej i finansowej. Bez wahania możesz zgłosić się do naszych ekspertów w każdej fazie działalności Twojej firmy. Realizując doradztwo energetyczne analizujemy ryzyka podejmowanych działań, poprawność rozliczeń podatkowych, przeprowadzamy przez cały proces działań zmierzających do zakupu lub sprzedaży. Bierzemy pod uwagę wieloaspektowość zagadnień, uwzględniając tym samym czynniki podatkowe, księgowe i ekonomiczne, doradzą i przeprowadzą rzetelną analizę lokalizacji inwestycji. Przedstawiamy możliwości pomocy publicznej, dotacji i ulg podatkowych, a także wspieramy w całym procesie pozyskiwania funduszy.

Dzięki współpracy z nami nie musisz samodzielnie studiować ustawy o prawie energetycznym. My mamy już ugruntowaną wiedzę w tym obszarze i prawo energetyczne w Polsce nie ma przed nami tajemnic. 
Deutschland Weltweit Search Menu