Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Tax compliance

PrintMailRate-it

Tax compliance jest wygodnym rozwiązaniem przede wszystkim dla firm, które posiadają spółki zależne oraz oddziały i zakłady zamiejscowe. Niezależnie od charakteru prowadzonej przez firmę działalności, trudno jest nadążać za aktualnymi przepisami we wszystkich krajach, w których jest ona prowadzona.


Korzystanie z usługi Tax compliance pozwala na bieżąco minimalizować ryzyko podatkowe we wszystkich lokalizacjach, w których istnieją oddziały Państwa firmy. Równocześnie, dzięki praktycznej znajomości prawa podatkowego w poszczególnych krajach, zespół specjalistów Rödl & Partner dokonuje optymalizacji obciążeń podatkowych – zarówno lokalnie, jak i w skali całego przedsiębiorstwa. Dzięki temu z oszczędności korzysta każdy oddział oraz cała firma.


Usługa Tax compliance oferowana przez Rödl & Partner to pewność współpracy najwyższej klasy specjalistów w zakresie podatków i prawa lokalnego z wielu krajów, w których obecne są biura naszej firmy (zobacz biura Rödl & Partner na świecie). Współpracując przede wszystkim z międzynarodowymi przedsiębiorcami, eksperci Rödl & Partner rozumieją specyfikę działalności powiązanych podmiotów, ich transgranicznych operacji i krajowych rozliczeń w kontekście podatków.


Tax compliance obejmuje:

  • monitorowanie terminów płatności,
  • określanie obciążeń podatkowych z wypłat dywidendy,
  • przejęcie realizacji płatności,
  • dostarczanie danych do obliczenia podatku odroczonego w grupie kapitałowej,
  • pomoc w dokumentacji cen transferowych dla spółki zależnej, oddziału lub zakładu.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 Newsletter.png
Deutschland Weltweit Search Menu