Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Hosting systemu Microsoft Dynamics AX

PrintMailRate-it

Usługa hostingowa Rödl & Partner adresowana jest do klientów, którzy mają swoje działy księgowości i chcą sami prowadzić księgi rachunkowe. Polega ona na kompleksowej dzierżawie środowiska informatycznego.


Decydując się na hosting systemu Microsoft Dynamics AX Klient nie ponosi nakładów finansowych i czasowych związanych z zakupem licencji oprogramowania, wdrożeniem programu finansowo-księgowego. Nie musi ponosić też kosztów zakupu sprzętu czy wynagrodzeń personelu informatycznego. Ponadto proponowane rozwiązanie gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych. Zapisane w programie księgowym informacje są w pełni chronione przed dostępem osób postronnych i działaniem wirusów, regularnie tworzone są kopie bezpieczeństwa.


Do szczególnie istotnych funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics AX należą:

  • wielojęzyczność,
  • równoległe prowadzenie ksiąg w kilku walutach oraz eurokonwersja,
  • obsługa  polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • konsolidacja sprawozdań finansowych,
  • alternatywny plan kont,
  • możliwość jednoczesnego stosowania wielu modeli kosztowych (rachunek kosztów ABC, procesowy itp.),
  • zaawansowane opcje pozaksięgowej kalkulacji kosztów w controllingu,
  • import danych z banków i z innych programów za pomocą interfejsów,
  • generowanie raportów w językach obcych w formie plików (csv, rtf, html, pdf, xls).


Dzięki oferowanemu przez Rödl & Partner hostingowi systemu Microsoft Dynamics AX, użytkowanie go jest proste i korzystne finansowo. W Rödl & Partner od lat prowadzimy księgi rachunkowe klientów w systemie Microsoft Dynamics AX, dzięki czemu znamy w pełni jego funkcje i zalety. Podczas wdrażania programu współpracowaliśmy bezpośrednio z firmą Microsoft nad dostosowaniem systemu do potrzeb zarówno księgowych jak i managerów. Daje nam to pewność, że aplikacja jest optymalnym rozwiązaniem, spełniającym wymogi realiów funkcjonowania firm i obowiązujących przepisów.


Microsoft Dynamics AX wyróżnia się na tle innych dostępnych programów finansowo-księgowych i zyskał powszechną aprobatę oraz popularność na polskim rynku wśród średnich i dużych przedsiębiorstw. System posiada bogatą listę funkcjonalności, może być równocześnie obsługiwany w kilku językach, daje możliwość dostosowania do wymogów konkretnego przedsiębiorstwa.

 

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu