Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyt księgowy

PrintMailRate-it

​Audyt księgowy to usługa przeznaczona dla firm, które chcą upewnić się co do poprawności ksiąg rachunkowych prowadzonych wewnątrz struktury firmy lub przez zewnętrzne biuro rachunkowe. Przeprowadzenie audytu jest szczególnie polecane w sytuacji, kiedy przedsiębiorca ma wątpliwości, które chciałby zweryfikować lub zastanawia się nad zmianą zatrudnionego księgowego lub biura rachunkowego.


Dzięki przeprowadzeniu audytu księgowego mają Państwo dostęp do obiektywnej oceny pracy księgowego oraz pewność własnego bezpieczeństwa i natychmiastowego wykrycia ewentualnych nieprawidłowości w księgach. Otrzymają Państwo odpowiedź na pytanie o stan ksiąg i jakość wykonywanej dla Państwa pracy.
Rödl & Partner kładzie nacisk na właściwy wybór audytorów spośród najbardziej wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu audytów w firmach o różnej wielkości, działających w różnorodnych branżach i wielu krajach. Zespół dobierany jest spośród księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów pod indywidualne potrzeby klienta i specyfikę jego firmy. Zakres audytu może zostać poszerzony o przegląd podatkowy oraz przegląd śródroczny.


Usługa audytu księgowego obejmuje weryfikację, w siedzibie klienta, zgodności prowadzenia ksiąg z określonego okresu z zapisami ustawy o rachunkowości oraz przedstawienie zarządowi opracowanego na tej podstawie szczegółowego raportu.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu