Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Raport wynagrodzeń

PrintMailRate-it

Raport wynagrodzeń to usługa przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać pełny obraz kosztów, które ponoszą w związku z zatrudnianiem pracowników. Dotyczy to nie tylko kosztów pracodawcy bezpośrednio związanych z wynagrodzeniami, lecz również kosztów delegacji, premii itp.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Zlecenie raportu wynagrodzeń pozwala na otrzymanie obiektywnego i przejrzystego pakietu informacji, który stanowi podstawę analizy kosztów pracowniczych i właściwego dopasowania wydatków na zatrudnienie i utrzymanie pracowników do potrzeb i możliwości Twojej firmy. 

Z raportu wynagrodzeń łatwo wyczytasz, ile łącznie kosztuje Cię dany pracownik lub grupa pracowników.

​Sporządzanie raportów wynagrodzeń


W zależności od Twoich potrzeb, nasi specjaliści przygotowują comiesięczne raporty wynagrodzeń lub raport za wskazany okres. Raportowanie może być realizowane w językach: niemieckim, angielskim lub polskim.

Sporządzanie raportu wynagrodzeń obejmuje badanie wynagrodzeń pracowników w skali całego przedsiębiorstwa lub grupy kapitałowej, wskazanego oddziału czy konkretnego działu. 

Badanie uwzględnia koszty pracownicze i dodatkowe nakłady ponoszone w związku z pracą poszczególnych osób zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie.

Deutschland Weltweit Search Menu