Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Kadry i płace, usługi HR

PrintMailRate-it

Usługi związane z kadrami, płacami i HR realizowane w formule Business Process Outsourcing mają na celu wsparcie pracodawców, który mierzą się z przepisami kadrowo-płacowymi oraz firmy, które poszukują nowych pracowników, a nie prowadzą wewnętrznego działu HR.


Zlecenie na zewnątrz działań związanych z kadrami, płacami i HR w Polsce pozwala zmniejszyć koszty administracyjne przedsiębiorstwa, zminimalizować koszty związane z zatrudnianiem pracowników, zakupem i obsługą kolejnych programów komputerowych. Równocześnie nie ponoszą Państwo konsekwencji ewentualnych błędów związanych z niezrozumieniem przepisów czy niedopełnieniem obowiązków.


Zespół wykwalifikowanych specjalistów Rödl & Partner w Polsce zapewnia wysoki poziom obsługi związany z kadrami, płacami i usługami HR. Przekazanie nam zadań w tym zakresie zwalnia Państwa z konieczności stałego śledzenia częstych zmian w prawie, szczegółowej znajomości aktualnych wymogów, pilnowania terminów, sporządzania i przechowywania koniecznej dokumentacji, jak również angażowania się w trudny i czasochłonny proces rekrutacji pracowników lub rozstawania się z nimi. Zapewniamy również wsparcie w sytuacji nagłego braku kadry zarządzającej lub realizacji przez firmę dodatkowych projektów.


Kadry, płace, HR – usługi oferowane przez Rödl & Partner w Polsce obejmują:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png
Deutschland Weltweit Search Menu