Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Outsourcing HR – outsourcing kadrowo-płacowy

PrintMailRate-it

Usługi związane z kadrami, płacami i HR realizowane w formule Business Process Outsourcing (BPO)są wsparciem dla pracodawców, którzy mierzą się z przepisami kadrowo-płacowymi, a także dla firm, które poszukują nowych pracowników, a nie prowadzą wewnętrznego działu HR.


​Outsourcing HR to zlecenie zlecenie na zewnątrz działań związanych z kadrami, płacami i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Oddelegowanie tych zagadnień poza strukturę własnej firmy pozwoli Ci zmniejszyć koszty administracyjne, zminimalizować koszty związane z zatrudnianiem pracowników, a także zakupem i obsługą kolejnych programów komputerowych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Równocześnie nie ponosisz konsekwencji ewentualnych błędów związanych z niezrozumieniem przepisów czy niedopełnieniem obowiązków. Nie musisz szczegółowo śledzić zmian w prawie pracy, podatkach i wielu innych tematach, które dotyczą obowiązków pracodawcy. Wszystkie niuanse związane z obsługą kadrowo-płacową możesz powierzyć specjalistom i skupić się na rozwoju kluczowych elementów swojego biznesu. 

W Rödl & Partner zapewniamy wysoki poziom obsługi związany z kadrami, płacami i usługami HR. Przekazanie nam zadań w tym zakresie zwolni Cię z konieczności stałego śledzenia częstych zmian w prawie, szczegółowej znajomości aktualnych wymogów, pilnowania terminów, sporządzania i przechowywania koniecznej dokumentacji. Zapewniamy wsparcie w sytuacji nagłego braku kadry zarządzającej lub realizacji przez firmę dodatkowych projektów.

Nasza umowa dotycząca outsourcingu HR może obejmować również rozliczanie oddelegowanych pracowników, prowadzenie portalu pracowniczego, czy audyty kadrowe lub tworzenie raportów wynagrodzeń. Możemy także podjąć współpracę w zakresie czasowego wsparcia w Twojej organizacji czy konsultacji w zarządzaniu kryzysowymi sytuacjami w Twojej organizacji. 
KADRY, PŁACE, HR –  NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ:Obsługa kadrowo-płacowa powierzona Rödl & Partner to gwarancja jasnych reguł i terminowości. Dzielimy się z naszymi klientami know-how i wspieramy w bieżących tematach. Doradzamy w zakresie umów pracowniczych, wspieramy w kontaktach z Urzędem Skarbowym, czy ZUS-em. Dbamy o przejrzystość dokumentacji pracodawcy.

Deutschland Weltweit Search Menu