Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Zezwolenia strefowe

PrintMailRate-it

Przedsiębiorcy planujący rozpoczęcie działalności na obszarze specjalnej strefy ekonomicznej (SSE) mogą otrzymać wsparcie w uzyskaniu zezwolenia na prowadzenie takiej działalności w danej strefie.


Dzięki fachowemu wsparciu szybko i sprawnie załatwią Państwo wszelkie formalności związane z uzyskaniem zezwolenia. Doradcy wesprą Państwa w kontaktach z zarządcą strefy oraz przeprowadzą w Państwa imieniu negocjacje warunków zezwolenia. Rödl & Partner posiada biura w nasepujących miastach: Gdańsk, Gliwice, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław.

 

W każdym z nich czekają na Państwa członkowie Zespołu ds. specjalnych stref ekonomicznych, gotowi służyć fachowym doradztwem. Naszym atutem są wyspecjalizowani doradcy, świetnie znający regionalne uwarunkowania i specyfikę konkretnego obszaru. Pozwala to na wybór najkorzystniejszego dla Państwa miejsca pod inwestycję, a także gwarantuje bezbłędne przeprowadzenie Państwa firmy przez procedury gromadzenia i sporządzania dokumentów wymaganych dla danej strefy.


W ramach zezwoleń strefowych usługi oferowane przez Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • pomoc w wyborze optymalnego dla danej działalności miejsca pod inwestycję,
  • podejmowanie kontaktu z zarządzającymi SSE i pomoc w negocjacjach warunków zezwolenia,
  • wsparcie w sporządzaniu bądź gromadzeniu dokumentacji niezbędnej celem uzyskania zezwolenia,
  • przeprowadzanie procedur dotyczących uzyskania kolejnych zezwoleń strefowych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Michał Gosek

doradca podatkowy

Associate Partner

+48 61 624 49 39

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu