Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Postępowanie restrukturyzacyjne i upadłościowe

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego i postępowania upadłościowego skierowane jest do szerokiego grona przedsiębiorców, także zarządów spółek prawa handlowego, którzy zidentyfikowali zagrożenie płynności finansowej lub obawiają się wystąpienia jej utraty w niedalekiej przyszłości. Rödl & Partner wspiera podmioty zarówno chcące zakończyć swoją działalność, jak i poszukujące skutecznej formy oddłużenia.


Doradztwo prawne skierowane jest także do wierzycieli, którzy chcą zabezpieczyć swoje interesy w toku postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego lub przed ich zainicjowaniem.


Wspieramy klienta w prowadzeniu negocjacji między wierzycielami a dłużnikami. Analiza bieżącej sytuacji pozwala wybrać rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb, pozwalające odpowiednio dobrać środki do osiągnięcia założonego celu.
Korzystając z doradztwa Rödl & Partner otrzymują Państwo wsparcie wyspecjalizowanego zespołu ekspertów z zakresu postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego, z doświadczeniem i wiedzą, pracujących według sprawdzonych standardów. Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne cechują się dużą dynamiką i sformalizowaniem, wymagającymi zaangażowania i doświadczenia. Skorzystanie z doradztwa Rödl & Partner pozwoli Państwu uniknąć niemiłych niespodzianek. 


Od ponad 25 lat w Polsce i 40 lat na świecie Rödl & Partner wspiera klientów w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Eksperci Rödl & Partner zapewniają prawidłowy przebieg postępowania restrukturyzacyjnego lub upadłościowego, z uwzględnieniem specyfiki branży. Udzielają również wsparcia w przypadku ogłoszenia upadłości, a także pomagają prawidłowo nadzorować proces restrukturyzacji lub dzielenia majątku przedsiębiorstwa.


Usługi oferowane przez Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • pomoc w przeprowadzeniu analizy bieżącej sytuacji ekonomicznej przedsiębiorcy,
  • pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania, wsparcie w procesie decyzyjnym,
  • pomoc w opracowaniu wymaganej dokumentacji,
  • pomoc prawną w postępowaniu restrukturyzacyjnym,
  • pomoc prawną w postępowaniu upadłościowym,
  • pomoc w negocjacjach z wierzycielami,
  • pomoc wierzycielom w dochodzeniu roszczeń i ochronie ich interesów, w tym zgłaszanie wierzytelności do masy upadłości, zarzuty do planu podziału,
  • pomoc w przypadku zamiaru nabycia mienia od podmiotów w upadłości.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu