Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Postępowanie restrukturyzacyjne i upadłościowe

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego kierujemy do przedsiębiorców, którzy zidentyfikowali zagrożenie płynności finansowej lub obawiają się wystąpienia jej utraty w niedalekiej przyszłości. Wspieramy podmioty zarówno chcące zakończyć swoją działalność, jak i poszukujące skutecznej formy oddłużenia.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Zapewniamy prawidłowy przebieg postępowania restrukturyzacyjnego lub upadłościowego, z uwzględnieniem specyfiki branży. Udzielamy wsparcia w przypadku ogłoszenia upadłości, a także pomagamy prawidłowo nadzorować proces restrukturyzacji lub dzielenia majątku przedsiębiorstwa.

Doradzamy także wierzycielom, którzy chcą zabezpieczyć swoje interesy w toku postępowania restrukturyzacyjnego i upadłościowego lub przed ich zainicjowaniem.

Wspieramy Cię w prowadzeniu negocjacji między wierzycielami a dłużnikami. Analiza bieżącej sytuacji pozwala wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, pozwalające odpowiednio dobrać środki do osiągnięcia założonego celu.

Skorzystanie z naszego doradztwa pozwoli Ci uniknąć niemiłych niespodzianek.

Postępowanie upadłościowe – doradztwo prawne

  • przeprowadzenie analizy bieżącej sytuacji ekonomicznej przedsiębiorcy,
  • pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania, wsparcie w procesie decyzyjnym,
  • opracowanie wymaganej dokumentacji,
  • pomoc prawna w postępowaniu restrukturyzacyjnym,
  • pomoc prawna w postępowaniu upadłościowym,
  • wsparcie w negocjacjach z wierzycielami,
  • wsparcie wierzycieli w dochodzeniu roszczeń i ochronie ich interesów, w tym zgłaszanie wierzytelności do masy upadłości, zarzuty do planu podziału,
  • pomoc w przypadku zamiaru nabycia mienia od podmiotów w upadłości.

Deutschland Weltweit Search Menu