Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Likwidacja spółki z o.o., cywilnej, jawnej, komandytowej

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne w zakresie likwidacji spółek kierujemy do spółek prawa handlowego zamierzających zakończyć działalność prowadzoną w dotychczasowej formie prawnej w sytuacji, gdy nie ma podstaw do zastosowania procedury restrukturyzacji lub upadłości. Dotyczy przede wszystkim zagranicznych spółek planujących likwidację założonych w Polsce spółek zależnych (tzw. spółek córek).

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Likwidacja spółki powoduje liczne konsekwencje prawne i majątkowe dla wszystkich jej wspólników. Nasze doradztwo prawne polega na analizie przyszłych skutków prawnych podejmowanych decyzji, określeniu działań optymalnych w kontekście obowiązujących przepisów, aby zminimalizować ryzyko i bezpiecznie zakończyć dotychczasową działalność.

Ze względu na złożoność procesu likwidacji spółki jego realizacja wymaga uwzględnienia także skutków podatkowych i ekonomicznych.

 

Nasi radcy prawni i adwokaci ściśle współpracują z doradcami podatkowymi, księgowymi i biegłymi rewidentami, dzięki czemu uchronią Cię przed negatywnymi konsekwencjami zarówno prawnymi, jak i finansowymi. 

Likwidacja spółki – doradztwo prawne


  • analiza skutków i ryzyka prawnego likwidacji spółki,
  • sporządzenie wszelkich umów, uchwał organów spółki i innych dokumentów związanych z likwidacją spółki,
  • sporządzenie dokumentów rejestracyjnych i reprezentacja w postępowaniu rejestrowym przed KRS.

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu