Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Zatrudnianie kadry menadżerskiej

PrintMailRate-it
Dobór odpowiednich osób na stanowiska zarządcze oraz stosowne określenie zakresu ich obowiązków jest jednym z kluczowych elementów działalności każdego przedsiębiorstwa.

Oferujemy wsparcie przedsiębiorcom dążącym do zapewnienia optymalnej współpracy z kadrą menadżerską, polegającej na połączeniu elementu elastyczności w podejmowaniu decyzji zarządczych z odpowiednim nadzorem właścicielskim.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Rekrutacja menedżerów


Pomożemy Ci uniknąć ryzyka potencjalnych sporów z kadrą menadżerską, utrudniających, a nawet uniemożliwiających, sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Nasi radcy prawni i adwokaci ściśle współpracują z zespołami doradców podatkowych, dzięki czemu w przygotowywanych dla Ciebie rozwiązaniach uwzględniamy także podatkowe aspekty współpracy z kadrą menadżerską oraz regulacje dotyczące obowiązków w zakresie ubezpieczeń społecznych.

Zatrudnianie kadry menadżerskiej – usługi


  • wsparcie w negocjowaniu warunków umów,
  • sporządzanie kontraktów menadżerskich,
  • audyt obowiązujących umów, sporządzanie aneksów o zakazie konkurencji,
  • wsparcie przy układaniu programów premiowych dla pracowników oraz kadr zarządzających różnych szczebli,
  • optymalizacja wynagrodzeń kadry menadżerskiej.

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu