Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Zatrudnianie kadry menadżerskiej

PrintMailRate-it

Dobór odpowiednich osób na stanowiska zarządcze oraz stosowne określenie zakresu ich obowiązków jest jednym z kluczowych elementów działalności każdego przedsiębiorstwa. Rödl & Partner oferuje wsparcie przedsiębiorcom dążącym do zapewnienia optymalnej współpracy z kadrą menadżerską, polegającej na połączeniu elementu elastyczności w podejmowaniu decyzji zarządczych z odpowiednim nadzorem właścicielskim.


Skorzystanie z fachowego doradztwa pozwoli Państwu uniknąć ryzyka potencjalnych sporów z kadrą menadżerską, utrudniających, a nawet uniemożliwiających sprawne funkcjonowanie Państwa przedsiębiorstwa.


Nasi radcy prawni i adwokaci ściśle współpracują z zespołami doradców podatkowych, dzięki czemu w przygotowywanych dla Państwa rozwiązaniach uwzględniane są także podatkowe aspekty współpracy z kadrą menadżerską oraz regulacje dotyczące obowiązków w zakresie ubezpieczeń społecznych.


Usługi oferowane przez Rödl & Partner w ramach zatrudniania kadry menadżerskiej obejmują m.in.:

  • wsparcie w negocjowaniu warunków umów,
  • sporządzanie kontraktów menadżerskich,
  • audyt obowiązujących umów, sporządzanie aneksów o zakazie konkurencji,
  • wsparcie przy układaniu programów premiowych dla pracowników oraz kadr zarządzających różnych szczebli,
  • optymalizacja wynagrodzeń kadry menadżerskiej.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu