Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Prawo ubezpieczeń społecznych

PrintMailRate-it

Usługi z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych skierowane są zarówno do polskich, jak i zagranicznych podmiotów zatrudniających pracowników w Polsce, niezależnie od formy prawnej i branży.


Problematyka zabezpieczenia społecznego jako ściśle związana z prawem pracy, wymaga uwzględnienia w każdej sytuacji zatrudnienia pracowniczego. Dzięki wsparciu naszych doradców unikną Państwo ryzyka związanego z błędnym lub nieefektywnym modelem zabezpieczenia społecznego oraz ukształtują go Państwo w sposób optymalny dla prowadzonego przedsiębiorstwa, co pozwoli ustrzec się przed nadmiernymi kosztami i ewentualnymi stratami finansowymi. 


Już od ponad 25 lat Rödl & Partner wspiera pracodawców w wyborze optymalnych sposobów zarządzania przedsiębiorstwem, w tym kwestii związanych z prawem ubezpieczeń społecznych. Dzięki doświadczeniu i rozległej wiedzy zarówno z zakresu prawa pracy, jak i branży podatkowej nasi eksperci zaproponują Państwu model zabezpieczenia społecznego dostosowany do indywidualnych potrzeb. Mając biura na całym świecie, służymy wsparciem nie tylko w obszarze prawa polskiego, lecz również ustawodawstw innych państw. Dzięki temu możemy sporządzić kompleksowe opinie prawne także w sytuacji, gdy zdecydują się Państwo oddelegować pracowników za granicę lub zatrudnić cudzoziemców w swoim przedsiębiorstwie.


Usługi z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych, oferowane przez Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • sporządzanie opinii prawnych i podatkowych,
  • ukształtowanie i optymalizacja modelu zabezpieczenia społecznego,
  • reprezentowanie przed organami administracji publicznej, w szczególności przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych,
  • wsparcie w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji, wypełnianiu formularzy i wniosków.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu