Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT)

PrintMailRate-it

Prawidłowo prowadzone rozliczenia z fiskusem w zakresie CIT są istotnym czynnikiem wpływającym na sukces prowadzonego biznesu. Doradztwo związane z podatkiem dochodowym od osób prawnych skierowane jest zarówno do przedsiębiorców polskich, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych i spółek komandytowo-akcyjnych, jak i podmiotów zagranicznych, działających na polskim rynku za pośrednictwem zakładów podatkowych (np. oddziałów) bądź dokonujących poszczególnych transakcji wymagających rozliczenia podatku dochodowego w Polsce.

 
Dzięki skorzystaniu z profesjonalnego doradztwa w zakresie CIT zyskują Państwo pomoc nie tylko przy bieżących rozliczeniach z fiskusem, ale także przy skomplikowanych transakcjach i przedsięwzięciach, np. typu joint venture czy restrukturyzacje spółek i grup kapitałowych (przekształcenia, konsolidacje, podziały). Fachowe wsparcie pozwala osiągnąć zamierzone cele gospodarcze, a jednocześnie zabezpieczyć Państwa interesy poprzez identyfikację i eliminację obszarów generujących ryzyka podatkowe.


Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół kilkudziesięciu wyspecjalizowanych doradców podatkowych w Polsce oraz kilkuset specjalistów na całym świecie, którzy korzystają z wzajemnej wymiany wiedzy oraz doświadczeń i równocześnie pracują w oparciu o wspólne dla całej grupy Rödl & Partner standardy jakości. Jest to gwarancją profesjonalizmu i dbałości o Państwa interesy na najwyższym poziomie.

 

Usługi Rödl & Partner  w zakresie CIT obejmują m.in.:

 • bieżące konsultacje w sprawach podatkowych (również telefoniczne),
 • doradztwo w zakresie możliwości optymalizacji bieżących rozliczeń podatkowych,
 • sporządzanie deklaracji podatkowych,
 • sporządzanie opinii podatkowych,
 • sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego,
 • sporządzanie i analiza umów z uwzględnieniem skutków podatkowych,
 • analizę zdarzeń gospodarczych z punktu widzenia skutków podatkowych,
 • doradztwo w zakresie niedostatecznej kapitalizacji,
 • stosowanie umów o unikaniu podwójnego opodatkowania,
 • doradztwo w zakresie opodatkowania zagranicznych spółek kontrolowanych,
 • tworzenie podatkowych grup kapitałowych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu