Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Wirtualne biuro i sekretariat dla firm – outsourcing administracji

PrintMailRate-it

Wirtualne biuro i usługi sekretarskie oferujemy firmom, które nie chcą prowadzić własnego biura i sekretariatu, a równocześnie mają potrzebę korzystania z pewnych funkcji biurowych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Korzystanie z wirtualnego sekretariatu to dla Ciebie pewność, że wszystkie bieżące kwestie administracyjne są pod kontrolą, bez konieczności utrzymywania stałego personelu. Możesz spokojnie skupić się na prowadzonej działalności, a my zapewnimy Ci profesjonalną obsługę sekretarską Twojego biznesu. Wirtualne usługi biurowe dają dodatkowo możliwość rejestracji siedziby oraz korzystania z powierzchni biurowej, udostępnianej zgodnie z Twoimi potrzebami. 

Oferujemy obsługę funkcji biurowych realizowaną przez wykwalifikowanych pracowników, możliwość korzystania z reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych na spotkania z klientami oraz z sal konferencyjnych. 

Proponujemy szeroki wachlarz usług, szczegółową ofertę każdorazowo ustalając bezpośrednio z klientem.
Usługi wirtualnego sekretariatu to:

  • rejestracja siedziby i udostępnianie powierzchni,
  • usługi sekretarskie, w tym prowadzenie kasy, dekretacja faktur, organizowanie wyjazdów służbowych i zaopatrzenia biura, odbieranie telefonów, kserowanie dokumentów.

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących profesjonalnego wsparcia. Sprawdzi się w przypadku klientów, którzy dążą do optymalizacji kosztów oraz chcą mieć zaopiekowane procesy związane z płynnym funkcjonowaniem firmy. 

​Outsourcing administracji


Często outsourcowane w firmach funkcje to te związane z administracyjną obsługą biura. Dotyczą przede wszystkim takich obszarów jak: recepcja, kadry, płace, księgowość, obsługa klienta, etc. Nasze doświadczenia pokazują, że niejednokrotnie są to działania szyte na miarę – bardzo precyzyjnie dostosowywane, tak by zwiększać efektywność i wydajność danego obszaru biznesowego firmy.


Jakie są najważniejsze zalety wynikające z outsourcowania usług administracyjnych? Z pewnością oszczędność czasu. Nie musisz zgłębiać tajników efektywnego prowadzenia biura ani martwić o tzw. papierologię. Outsourcing określonych funkcji wspiera również optymalizację struktury kosztów oraz daje pewność pełnego bezpieczeństwa prawnego w zatrudnieniu. Możesz więc spokojnie skupić się na swoich biznesowych celach i maksymalizacji zysków.

​Outsourcing sekretariatu


Zadania administracyjne są niezbędne, a jednak odciągają uwagę i zasoby od głównych celów strategicznych firmy. Aby firma wywiązała się ze swoich zobowiązań i działała sprawnie, warto oddelegować część zadań na zewnątrz.


Zlecając outsourcing sekratariatu, przedsiębiorca może skupić się na tym, co najważniejsze – na swojej działalności i swoich klientach. Ma wówczas pewność, że fundamenty firmy są pod dobrą opieką.


W Rödl & Partner mamy doświadczenie w zapewnianiu firmom wsparcia administracyjnego, którego potrzebują do codziennego funkcjonowania. Oferujemy nie tylko rejestrację siedziby czy udostępnianie powierzchni, ale także szereg innych usług sekretarskich. 

Deutschland Weltweit Search Menu