Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Usługi sekretarskie i wirtualne biuro

PrintMailRate-it

Wirtualne biuro i usługi sekretarskie przeznaczone są dla firm, które nie chcą prowadzić własnego biura i sekretariatu, a równocześnie mają potrzebę korzystania z pewnych funkcji biurowych.


Korzystanie z wirtualnego sekretariatu pozwala mieć pewność, że wszystkie bieżące kwestie administracyjne są pod kontrolą, bez konieczności utrzymywania stałego personelu. Wirtualne usługi biurowe dają dodatkowo możliwość rejestracji siedziby oraz powierzchnię biurową do dyspozycji, udostępnianą zgodnie z potrzebami przedsiębiorcy. Przynosi to oszczędności związane z kosztami personalnymi i administracyjnymi oraz z wynajmowaniem pomieszczeń.


Rödl & Partner oferuje obsługę funkcji biurowych realizowaną przez wykwalifikowanych pracowników, możliwość korzystania z reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych na spotkania z klientami oraz z sal konferencyjnych. Proponujemy szeroki wachlarz usług, szczegółową ofertę każdorazowo ustalając bezpośrednio z klientem.


Wirtualne biuro to usługi obejmujące:

  • rejestrację siedziby i udostępnianie powierzchni,

  • usługi sekretarskie, w tym prowadzenie kasy, dekretacja faktur, organizowanie wyjazdów służbowych i zaopatrzenia biura, odbieranie telefonów, kserowanie dokumentów.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu