Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.System Obiegu Dokumentów

PrintMailRate-it

Procesy biznesowe zmieniają się wraz z rozwojem potrzeb klientów i uwarunkowań technicznych. Elektroniczny system obiegu dokumentów jest odpowiedzią na konieczność stałego doskonalenia procesów i dostosowywania ich do warunków panujących na rynku.

 

Wprowadzenie elektronicznego przepływu dokumentów przyczynia się do znacznego usprawnienia komunikacji wewnątrz firmy. Jest też gwarancją efektywnego i bezpiecznego zarządzania danymi oraz oszczędności Państwa czasu i środków. System pozwala na zdalny, szybki i łatwy dostęp do informacji zgromadzonych w archiwum elektronicznym w dowolnym momencie.


Wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów w firmach, które są klientami Rödl & Partner dokonuje zespół złożony z księgowych i informatyków. Gromadzone od lat doświadczenie osób pracujących nad projektem oraz wyspecjalizowane i sprawdzone oprogramowanie są gwarancją funkcjonalnych rozwiązań, zaprojektowanych według oczekiwań każdego klienta. Wdrożenie przeprowadzane jest kompleksowo, od analizy potrzeb poprzez konfigurację systemu, do monitorowania i usprawniania jego działania na bieżąco. 


Połączenie oprogramowania OCR (Optical Character Recognition) do elektronicznego rozpoznawania pisma na fakturach z funkcjonalnościami workflow oraz integracja z systemem finansowo-księgowym dają w efekcie innowacyjne narzędzie do obsługi księgowej naszych klientów.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu