Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Outsourcing księgowości

PrintMailRate-it
Jeśli dążysz do optymalizacji kosztów i zwiększenia efektywności z zachowaniem jakości usług – zewnętrzna księgowość to rozwiązanie dla Ciebie.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kompetentni księgowi, właściwa polityka rachunkowości i dedykowany plan kont oraz funkcjonalny system księgowy pozwalają na właściwą diagnozę bieżącego stanu przedsiębiorstwa oraz pomagają w prognozowaniu finansowym i planowaniu przyszłych działań. 

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, dopasowanych do specyfiki Twojej firmy. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku. Nasi księgowi pracują w oparciu o szczegółową znajomość polskich przepisów, gwarantując niemieckie standardy usług. Obsługa księgowa może odbywać się zarówno po polsku, jak i w języku angielskim i niemieckim.
Przekazanie prowadzenia księgowości na zewnątrz pozwala na obniżenie kosztów administracyjnych i skoncentrowanie się w pełni na podstawowych działaniach przedsiębiorstwa. Outsourcing księgowy to również ochrona przez konsekwencjami ewentualnych błędów i zaniedbań księgowych.

Outsourcing księgowości to rozwiązanie coraz bardziej popularne nie tylko wśród dużych, lecz także wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

Szczególnie często na zewnętrzną księgowość decydują się przedsiębiorstwa działające w skali międzynarodowej, gdyż pozwala ona na uniknięcie komplikacji związanych z różniącymi się przepisami w poszczególnych krajach. 

​Outsourcing księgowy to przekazanie księgowości firmy na zewnątrz w celu optymalizacji działań i zwiększenia efektywności. Prowadzenie pełnej księgowości przez Rödl & Partner daje gwarancję rzetelności, bezstronności i jakości wykowywanych usług. Popularność tego rozwiązania rośnie nie tylko z powodów związanych z czasochłonnością znalezienia i wdrożenia wykwalifikowanych pracowników, ale również z uwagi na oszczędność. Outsourcing usług księgowych pozwala na powierzenie prowadzenia księgowości firmom, które specjalizują się w konkretnej dziedzinie, mają bogate doświadczenie oraz stosują profesjonalne i nowoczesne rozwiązania za często sporo mniejszą sumę niż w przypadku zatrudnienia własnego pracownika.
Deutschland Weltweit Search Menu