Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Portal pracowniczy

PrintMailRate-it

Portal pracowniczy to praktyczne rozwiązanie dla klientów Rödl & Partner, korzystających z usług w obszarze księgowości finansowej, księgowości płacowej i kadr w Polsce. Cenią je przedsiębiorcy, którzy chętnie korzystają z usprawnień IT i chcą zapewnić w swojej firmie dostęp do informacji oraz funkcjonalności kadrowo-płacowych w dowolnym miejscu i czasie.


Korzystanie z portalu pracowniczego umożliwia zmniejszenie kosztów administracyjnych i usprawnienie procesu zarządzania kadrami i płacami, dzięki całodobowemu zdalnemu dostępowi do informacji dla osób zarządzających i pracowników. Portal daje znaczną oszczędność czasu, usprawnia pracę kadrowych i księgowych oraz generuje zestawienia informacji przydatne dla osób zarządzających. 


Oferowany przez Rödl & Partner portal pracowniczy jest sprawdzonym narzędziem optymalizacji procesów związanych ze sprawami kadrowymi i płacowymi. Stale udoskonalany przez zespół pracowników merytorycznych i informatyków, portal pracowniczy daje możliwość dostosowania jego funkcjonalności do potrzeb każdej firmy. Usługa związana z portalem pracowniczym obejmuje jego wdrożenie i bieżącą obsługę.

 

Oferowany portal pracowniczy posiada następujące funkcjonalności:

  • wnioski urlopowe,

  • paski płacowe,

  • historia nieobecności,

  • limity urlopowe,

  • rozliczanie delegacji.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Partner

+48 22 244 00 05

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu