Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Usługi poświadczające biegłego rewidenta

PrintMailRate-it
Usługi poświadczające przeznaczone są dla podmiotów, które potrzebują weryfikacji i potwierdzenia przez niezależnego biegłego rewidenta dokonanych kalkulacji, szacunków lub prawidłowości sporządzonego planu połączenia, przekształcenia lub podziału. W takiej sytuacji najszybszym i najpewniejszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do doświadczonego biegłego, który pracuje dla sprawdzonej firmy.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Dzięki skorzystaniu z usługi, szybko uzyskasz potwierdzenie prawidłowości przyjętych założeń i dokonanych obliczeń. Wszystkie czynności wykonuje biegły rewident posiadający specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w dokonywaniu weryfikacji tego typu.


Wybierając Rödl & Partner otrzymasz gwarancję profesjonalnej usługi niezależnego biegłego rewidenta, doświadczonego we współpracy zarówno z polskimi przedsiębiorcami, jak i dużymi międzynarodowymi podmiotami.


Dostępność biegłych rewidentów w każdym z sześciu biur Rödl & Partner w Polsce gwarantuje wygodę i szybką realizację usługi poświadczającej.
USŁUGI POŚWIADCZAJĄCE NIEZALEŻNEGO BIEGŁEGO REWIDENTA OBEJMUJĄ NAJCZĘŚCIEJ:

  • przegląd uzgodnionych procedur,
  • prognozy finansowe,
  • wyceny wkładów niepieniężnych i pieniężnych,
  • badanie planów przekształcenia, połączenia lub podziału.
zapis_newsletter_4.png

Kontakt

Contact Person Picture

Magdalena Ludwiczak

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu