Usługi poświadczające biegłego rewidenta

PrintMailRate-it

Usługi poświadczające przeznaczone są dla podmiotów, które potrzebują weryfikacji i potwierdzenia przez niezależnego biegłego rewidenta dokonanych kalkulacji, szacunków lub prawidłowości sporządzonego planu połączenia, przekształcenia lub podziału. W takiej sytuacji najszybszym i najpewniejszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do doświadczonego biegłego, który pracuje dla sprawdzonej firmy.

 
Dzięki skorzystaniu z usług poświadczających mają Państwo możliwość szybkiego uzyskania potwierdzenia prawidłowości przyjętych założeń i dokonanych obliczeń. Wszystkie czynności wykonuje biegły rewident posiadający specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w dokonywaniu weryfikacji tego typu.

 

Wybierając Rödl & Partner otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnej usługi niezależnego biegłego rewidenta, doświadczonego we współpracy zarówno z polskimi przedsiębiorcami, jak i dużymi międzynarodowymi podmiotami.

 

Dostępność biegłych rewidentów w każdym z sześciu biur Rödl & Partner w Polsce gwarantuje wygodę i szybką realizację usługi poświadczającej.

 

Usługi poświadczające niezależnego biegłego rewidenta obejmują najczęściej:

  • przegląd uzgodnionych procedur, 

  • prognozy finansowe,

  • wyceny wkładów niepieniężnych i pieniężnych,

  • badanie planów przekształcenia, połączenia lub podziału.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Magdalena Ludwiczak

biegły rewident

Partner

+48 61 624 49 43

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu