Associate Partnerzy w Polsce

PrintMailRate-it

Audyt:

Joanna Biguszewska

 biegły rewident

+48 32 330 12 215

joanna.biguszewska@roedl.com

Gliwice

Marcin Jarosz

biegły rewident 

Tel. +48 71 606 02 01

Tomasz Martyniuk

biegły rewident

Tel. +48 61 624 49 37

tomasz.martyniuk@roedl.com

Doradztwo prawne:

Tomasz Balcerak

doradca podatkowy

Tel. +48 22 244 00 32

tomasz.balcerak@roedl.com

Warszawa

Monika Behrens

radca prawny

Tel. +48 22 244 00 26 

monika.behrens@roedl.com

Warszawa

Joanna Jurasz

radca prawny

Tel. +48 61 624 49 12

joanna.jurasz@roedl.com

Jarosław Kamiński

adwokat

Tel. +48 22 244 00 27

jarosław.kamiński@roedl.com

Warszawa

Piotr Mrowiec

radca prawny

Tel. +48 602 380 192

Anna Smagowicz-Tokarz

adwokat

Tel. +48 12 378 66 - 39

anna.smagowicz-tokarz@roedl.com

Kraków

Doradztwo podatkowe:

Dorota Białas

doradca podatkowy

Tel. +48 71 606 04 02

dorota.bialas@roedl.com

Wrocław

Michał Gosek

doradca podatkowy

Tel. +48 61 624 49 39

michał.gosek@roedl.com

Katarzyna Judkowiak

doradca podatkowy

Tel. +48 22 244 00 28

katarzyna.judkowiak@roedl.com

Warszawa

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Tel. +48 32 330 12 07

jaroslaw.hein@roedl.com

Gliwice

Dominika Tyczka

doradca podatkowy

Tel. +48 71 606 04 16

dominika.tyczka@roedl.com

Wrocław

Księgowość:

Aneta Bolka

manager

Tel. +48 32 330 12 24

aneta.bolka@roedl.com

Kraków

Anna Brieger

manager

Tel. +48 61 624 49 52

anna.brieger@roedl.com

 

Tel. +48 22 244 00 34

anna.olszewska@roedl.com

Warszawa

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Tel. +48 22 244 00 05

marzena.raczkiewicz@roedl.com

Warszawa

Barbara Różycka

manager 

+48 12 378 66 - 18

barbara.rozycka@roedl.com

Kraków

Benita Soczewka-Piwowarczyk

manager

Tel. +48 22 244 00 - 40

benita.soczewka-piwowarczyk@roedl.com

Warszawa

Izabela Zubelewicz-Syk

manager

Tel. +48 61 624 49 65

izabela.zubelewicz-syk@roedl.com

Adam Wódz

manager

Tel. +48 61 624 49 65

adam.wódz@roedl.com

Warszawa

 

Gdańsk

al. Grunwaldzka 472B
80-309 Gdańsk

+48 22 210 69 88

Gliwice

ul. Zygmunta Starego 26
44-100 Gliwice

+48 32 330 12 00

Kraków

ul. Skałeczna 2
31-065 Kraków

+48 12 378 66 00

Poznań

ul. Górki 7
60-204 Poznań

+48 61 864 49 00

Warszawa

ul. Sienna 73
00-833 Warszawa

+48 22 696 28 00
+48 22 696 28 01

Wrocław

ul. św. Mikołaja 19
50-128 Wrocław

+48 71 606 00 00
Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu