Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Strategia CSR 2020-2022

PrintMailRate-it
Kierunek troska. Strategia CSR 2020-2022

 

 

 

 

 

 

KIERUNEK

​OPIS

​DZIAŁANIE – SKUPIAMY SIĘ NA:
​Zieloni z natury​Zielony to nasz firmowy kolor. Podejmujemy realne działania, które są w naszym zasięgu, aby minimalizować nasz wpływ środowiskowy. ​Zasadach ekobiura we wszystkich oddziałach oraz 
edukacji ekologicznej pracowników.
​Nasz rozwój​Budujemy przyjazne miejsce pracy. Dla nas liczy się dobra atmosfera i profesjonalizm. Rozwój naszych pracowników to rozwój naszej organizacji. Stawiamy na nowe technologie.​Rozwoju merytorycznym i miękkim naszych pracowników.
Zatrzymaniu talentów w organizacji.
Promowaniu różnorodności w miejscu pracy.
Automatyzacji rozwoju procesów miękkich w firmie.
​Troska o zasady​Działanie etyczne i zgodne z prawem to dla nas najwyższy priorytet, zarówno w kontaktach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Troska o uczciwe i jasne zasady współpracy jest dla nas fundamentem budowanych relacji.​Udoskonaleniu systemu etycznego w organizacji.
Przygotowaniu i komunikacji kodeksu dobrych praktyk.
Odpowiedzialnych zasadach współpracy z dostawcami.
​Troska o otoczenie​Jesteśmy wiarygodnym partnerem społecznym. Dzielimy się z naszym otoczeniem tym, co mamy najlepsze. Nawiązujemy dialog, by lepiej zrozumieć potrzeby otoczenia. Promujemy prestiż zawodów związanych z naszą działalnością biznesową.​Zasadach przekazywania darowizn.  
Wsparciu organizacji pożytku publicznego oraz współpracy z uczelniami

 

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu