Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Optymalizacja podatkowa

PrintMailRate-it

Na czym polega optymalizacja podatkowa?

Optymalizacja podatkowa to wybór formy, względnie struktury planowanej transakcji w ramach i granicach obowiązującego prawa podatkowego. Celem optymalizacji jest zmniejszenie poziomu obciążeń podatkowych. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego doradcy podatkowego, który pomoże w podjęciu najkorzystniejszej możliwej decyzji.

 

Przepisy ordynacji podatkowej

Mechanizm optymalizacji podatkowej pomaga w osiągnięciu celów przedsiębiorstwa, a także w zapewnieniu jego konkurencyjności na polskich i zagranicznych rynkach. Nasi eksperci chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu mechanizmów optymalizacji podatkowej, omawiając przy tym najbardziej istotne zmiany w przepisach z punktu widzenia działalności gospodarczej. 


 

Czytaj artykuły:

23.07.2018

Konwencja MLI – nowe zasady unikania podwójnego opodatkowania od lipca 2018 r. »

Wielostronna konwencja podatkowa MLI (Multilateral Instrument to Modify Bilateral Tax Treaties) stanowi wyraz realizacji założeń projektu BEPS (Base Erosion and Profit Shifting), mającego na celu przeciwdziałanie agresywnym optymalizacjom podatkowym na międzynarodową skalę. 

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu