Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Kampania socjotechniczna

PrintMailRate-it

Przeprowadzenie testu socjotechnicznego ma na celu m.in. sprawdzenie odporności pracowników Twojej firmy na manipulację, jak również weryfikację ich znajomości obowiązujących przepisów i procedur, a także reakcji na niestandardowe sytuacje. 

 

Szeroka wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz bogate doświadczenie naszych specjalistów bezpieczeństwa IT i nowych technologii umożliwiają przeprowadzanie efektywnych symulowanych ataków hakerskich na pracowników. Ten rodzaj badania pokazuje też na ile skuteczne były wcześniejsze szkolenia prowadzone w Twojej firmie.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Przy planowaniu tego typu usługi jest wiele możliwości, dlatego wszelkie działania poprzedzane są przez wywiad i analizę wstępną struktury przedsiębiorstwa klienta.

 

Najczęściej wykorzystywaną metodą prowadzenia testu jest phishing, czyli podszywanie się pod inną osobę lub instytucję w celu wykradnięcia określonych danych.

​Kampania socjotechniczna jest najlepszym sposobem na uświadomienie pracownikom zagrożeń, z jakimi mogą się zetknąć nie tylko w pracy, ale w każdej dziedzinie życia.

 

Po realizacji testów nasi specjaliści mogą przeprowadzić dedykowane szkolenie zawierające  podsumowanie wyników zrealizowanych testów.

Kontakt

Contact Person Picture

Jarosław Kamiński

adwokat

Associate Partner

+48 694 207 482

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu