Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Due diligence - cyberbezpieczeństwo

PrintMailRate-it

Systemy IT w firmie są nierozerwalnie połączone z innymi procesami biznesowymi, takimi jak księgowość, sprzedaż, zakupy czy produkcja. Każdy element systemu – sprzęt elektroniczny, oprogramowanie, usługi może zawierać luki stanowiące potencjalne zagrożenie i furtkę dla hakerów.

​Audyty i doradztwo prawno-technologiczne, weryfikacja poziomu bezpieczeństwa IT oraz wszelkich fizycznych form zabezpieczenia budynków, pomieszczeń biurowych, serwerowni, a także sprawdzenie zgodności z obowiązującymi przepisami – to usługi, które oferuje nasz zespół nowych technologii i cyberbezpieczeństwa.

Łączymy kompetencje z zakresu prawa, technologii i cyberbezpieczeństwa. Oferujemy wsparcie w zapewnieniu zabezpieczeń najważniejszych zasobów firmy. Jeden zespół, jedna umowa, jedno rozliczenie gwarantują sprawne przeprowadzenie projektu i najprostszą formę współpracy.

 Zapytaj nas o szczegóły

Wsparcie techniczne IOD

​Inspektorom Ochrony Danych oferujemy wsparcie merytoryczne i praktyczne, m.in.:

informowanie o obowiązkach wynikających z RODO, prowadzenie szkoleń i monitorowanie informacji o zmianach w prawie; prowadzanie cyklicznych audytów ochrony danych osobowych oraz audytów doraźnych, nadzór nad obsługą incydentów ochrony danych osobowych; nadzór nad opracowaniem i aktualizacją procedur przetwarzania danych; udział w opiniowaniu procesów biznesowych pod kątem zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych.

Due diligence z perspektywy technologicznej

Pomagamy w ocenie realnej wartości danych firmy w kontekście poziomu ich bezpieczeństwa oraz w oszacowaniu prawdopodobieństwa potencjalnych wycieków. Dajemy wartościowy wkład w audyty due diligence, dzięki czemu wskazujemy realną wartość firmy wraz z wartością przetwarzanych przez nią informacji.

​Badanie incydentów

​Nasz dział techniczny pomoże ustalić m.in.: w jaki sposób doszło do incydentu i jakiego typu zbiorów dotyczył, czy doszło do wycieku danych i w jakiej liczbie rekordów.

Nasz dział prawny podpowie czy należy zgłaszać taki incydent do organów nadzorujących oraz czy i w jaki sposób powiadomić osoby poszkodowane i zrekompensować ewentualne szkody.

Wspólnymi siłami pomożemy wyciągnąć odpowiednie wnioski i wdrożyć środki zabezpieczające.

​SSDLC, czyli bezpieczny cukl życia oprogramowania

​Pomagamy przy wyborze dostawcy oprogramowania, wdrożeniu metodologii SSDLC w procesie tworzenia aplikacji, nadzorowaniu bezpieczeństwa cyklu tworzenia oprogramowania, prowadzeniu audytów i testów penetracyjnych oraz szkoleniach z zakresu bezpiecznego pisania aplikacji.

​Co nas wyróżnia

  • interdyscyplinarna wiedza w wymiarze globalnym – ponad 100 biur w 50 krajach
  • indywidualne podejście do klienta – dedykowany opiekun
  • bezpieczeństwo i kompleksowość usług
  • niemieckie standardy – nasza firma powstała Norymberdze w 1977 r.
 

Cyberbezpieczeństwo – zobacz naszą ofertę

Deutschland Weltweit Search Menu