Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyt aplikacji

PrintMailRate-it

Audyt bezpieczeństwa wykorzystywanych przez firmę aplikacji pozwala określić stan i poziom zabezpieczeń. Poprawne funkcjonowanie wykorzystywanej w codziennej działalności aplikacji webowej, mobilnej czy desktopowej bezpośrednio rzutuje na działanie całego przedsiębiorstwa.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

 Właściwa ochrona

​Ryzyko nie dotyczy jedynie ewentualnej przerwy w funkcjonowaniu samej aplikacji, ale przede wszystkim modyfikacji lub kradzieży przetwarzanych za jej pomocą danych, w tym danych osobowych.

 

Hakerzy mają coraz większe możliwości. Rozwiązanie uznawane niedawno za w pełni bezpieczne, dziś może posiadać luki umożliwiające niepowołany dostęp do ważnych zasobów.

 

Każda nowo dodana funkcja czy użyteczność aplikacji, jeżeli nie została odpowiednio zabezpieczona, może otwierać kolejne furtki złodziejom. Dlatego regularne sprawdzanie poziomu bezpieczeństwa aplikacji najistotniejszych dla poprawnego i płynnego funkcjonowania firmy jest tak istotne.

 Kompleksowy raport

​Zespół naszych specjalistów z działu nowych technologii i cyberbezpieczeństwa przeprowadza audyt aplikacji, wykonując manualne oraz automatyczne ataki symulujące prawdziwe działania hakerów.

 

Efektem przeprowadzonego przez nas badania jest kompleksowy raport zawierający wyszczególnienie wszystkich wykrytych błędów oraz podatności wraz z sugerowanymi metodami poprawy faktycznego stanu bezpieczeństwa badanej aplikacji.

Kontakt

Contact Person Picture

Jarosław Kamiński

adwokat

Associate Partner

+48 694 207 482

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu