Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.



Cyberbezpieczeństwo

PrintMailRate-it

Bezpieczeństwo informatyczne jest coraz istotniejsze dla płynnego i poprawnego funkcjonowania firm. Systemy IT są najczęściej nierozerwalnie połączone z procesami biznesowymi takimi jak: księgowość, sprzedaż, zakupy czy produkcja. Każdy element systemu –  sprzęt elektroniczny, systemy informatyczne, oprogramowanie i usługi może zawierać luki, stanowiące furtkę dla hakerów.

 

 

Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą cyberbezpieczeństwa:

 

 

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Producenci hardware’u i software’u często nie stawiają na pierwszym miejscu odpowiedniego zabezpieczenia swoich produktów. Do priorytetów należą ich poprawne działanie i funkcjonalność. Niezależnie od intencji producentów sprzętu, oryginalnie zastosowane zabezpieczenia z czasem mogą przestać być skuteczne. Utrzymywanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa to ciągły proces, w tym kontekście nie ma możliwości jednorazowego rozwiązania wszystkich problemów.


Metody hakerów ewoluują, ich działania mogą wpływać na różne obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa. Począwszy od jednorazowej kradzieży poufnych danych, poprzez zaszyfrowanie całej bazy danych czy nawet jej usunięcie. Serwer może zostać przeciążony, kluczowy system zawieszony lub trwale uszkodzony. Niezależnie od tego co zrobi w firmowej sieci niepowołana osoba, najprawdopodobniej spowoduje to przykre konsekwencje, w tym nieplanowane wydatki. 

​W odpowiedzi na stale zmieniającą się rzeczywistość związaną z cyfrowym funkcjonowaniem przedsiębiorstw powstała nowa dziedzina – IT Security. Samo istnienie działu IT w firmie nie stanowi gwarancji bezpieczeństwa dla firmowych danych czy sprzętu. Niezbędni są wyszkoleni i doświadczeni w rozpoznawaniu zagrożeń specjaliści, którzy znają się na analizie i zapobieganiu im. Część firm tworzy wewnętrzne działy bezpieczeństwa IT. Często bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest przekazanie tych zadań na zewnątrz i współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów.

 

Nasz dział bezpieczeństwa IT i nowych technologii składa się ze specjalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Oferujemy wsparcie w zapewnieniu odpowiednich zabezpieczeń najważniejszych zasobów Twojej firmy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Deutschland Weltweit Search Menu