Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Zezwolenia administracyjne

PrintMailRate-it

Jeśli przeprowadzasz transakcję bądź inwestycję, których realizacja wymaga uzyskania pozwolenia budowlanego, zezwolenia na prowadzenie danego typu działalności gospodarczej na nieruchomości bądź załatwienia wszelkich innych formalności przed organami administracji państwowej lub samorządowej – zgłoś się do nas.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Zezwolenia administracyjne – doradztwo


Nasze wsparcie pozwoli Ci na szybkie i sprawne załatwienie formalności, nie opóźniając procesu decyzyjnego oraz toku inwestycji.

Zapewniamy szeroki wachlarz wsparcia we wszelkich kwestiach administracyjnych związanych z obrotem i inwestowaniem w nieruchomości.

Pomożemy Ci, przygotowując wszelkie konieczne dokumenty potrzebne do uzyskania wymaganych przepisami prawa decyzji administracyjnych, które są niezbędne na każdym etapie przedsięwzięcia, w tym w szczególności uzyskania pozwoleń na budowę, decyzji środowiskowych czy pozwoleń zintegrowanych.

Zezwolenia administracyjne – usługi


  • przygotowanie bądź wsparcie w zgromadzeniu dokumentów niezbędnych do uzyskania decyzji o warunkach lub zaświadczenia o przeznaczeniu nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego,
  • przygotowanie bądź wsparcie w zgromadzeniu dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę (jeśli jego uzyskanie okaże się konieczne), innych decyzji administracyjnych w toku realizacji inwestycji (np. decyzji o wycince drzew, pozwolenia zmieniającego pierwotne pozwolenie na budowę),
  • przygotowanie bądź wsparcie w zgromadzeniu dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie (jeśli jego uzyskanie okaże się konieczne).

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu