Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Negocjacje

PrintMailRate-it

Przedsiębiorcy wszelkich form prawnych i branż, dokonujący transakcji wymagających przeprowadzenia negocjacji handlowych i biznesowych mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia prawnego. Jest ono zasadne tym bardziej, im trudniejszy i bardziej złożony jest przebieg procesu negocjacyjnego.


Fachowe wsparcie w procesie negocjacyjnym pozwoli uniknąć sytuacji, w której Państwa kontrahent reprezentowany przez radcę prawnego lub adwokata znajduje się w pozycji uprzywilejowanej i forsuje niekorzystne dla Państwa warunki współpracy. Nasi specjaliści dbają o ochronę Państwa interesów poprzez opracowanie odpowiednich warunków umownych i zapewniają wsparcie podczas procesu decyzyjnego. Dzięki fachowemu doradztwu na etapie poprzedzającym dokonanie transakcji, pomagamy Państwu ustrzec się przed kosztownymi i długotrwałymi sporami, które mogłyby wyniknąć w przyszłości.


Adwokaci i radcy prawni Rödl & Partner mają doświadczenie w procesach negocjacyjnych, uczestniczą w złożonych i nietypowych sprawach, często pomiędzy podmiotami z różnych krajów. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i do konkretnej sytuacji – obecność doradcy podatkowego lub biegłego rewidenta, obsługę tłumacza, doradztwo w trakcie prowadzonych rozmów zarówno w siedzibie firmy, jak i w biurze Rödl & Partner. 


Usługi Rödl & Partner związane z procesem negocjacji obejmują m.in.:

  • bieżące konsultacje z klientem związane z ustaleniem celów danej transakcji i analizę interesów klienta,

  • wyjaśnianie wątpliwości pojawiających się w trakcje negocjacji, ustalanie rozbieżności występujących pomiędzy kontrahentami i niezbędnego przedmiotu rokowań,

  • definiowanie obszarów ryzyka związanego z konkretną transakcją i ich ocena,

  • analizę projektów umów pod kątem ryzyka prawnego,

  • ustalanie linii negocjacyjnej i reprezentacja interesów klienta w trakcie negocjacji z kontrahentami.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu