Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Negocjacje biznesowe i handlowe

PrintMailRate-it

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców realizujących transakcje wymagające przeprowadzenia negocjacji handlowych i biznesowych do skorzystania z naszego wsparcia prawnego.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Pomożemy Ci uniknąć sytuacji, w których Twój kontrahent forsuje niekorzystne dla Ciebie warunki współpracy.

Dbamy o ochronę Twoich interesów poprzez opracowanie odpowiednich warunków umownych i zapewniamy wsparcie podczas procesu decyzyjnego. Pomagamy ustrzec się przed kosztownymi i długotrwałymi sporami, które mogłyby zaistnieć w przyszłości.

Możesz liczyć na obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i do konkretnej sytuacji – obecność doradcy podatkowego lub biegłego rewidenta, obsługę tłumacza, doradztwo w trakcie prowadzonych rozmów zarówno w siedzibie Twojej firmy, jak i w jednym z naszych biur.

Negocjacje – doradztwo prawne


  • bieżące konsultacje z klientem związane z ustaleniem celów danej transakcji i analizę interesów klienta,
  • wyjaśnianie wątpliwości pojawiających się w trakcje negocjacji, ustalanie rozbieżności występujących pomiędzy kontrahentami i niezbędnego przedmiotu rokowań,
  • definiowanie obszarów ryzyka związanego z konkretną transakcją i ich ocena,
  • analiza projektów umów pod kątem ryzyka prawnego,
  • ustalanie linii negocjacyjnej i reprezentacja interesów klienta w trakcie negocjacji z kontrahentami.

Prowadzisz rozmowy z kontrahentem i masz trudności z uzyskaniem satysfakcjonującego Cię wyniku? Być może pomocne będą profesjonalne negocjacje. To dobry sposób na osiągnięcie rezultatów bez konieczności drogi sądowej.

Nasi eksperci pomogą Ci osiągnąć jak najkorzystniejsze warunki współpracy, a bazując na najnowszej wiedzy i doświadczeniu doradzą, jak uniknąć potencjalnych sporów w przyszłości. Po analizie sytuacji, ustaleniu celów i planu działania są także gotowi reprezentować interesy klienta w trakcie negocjacji. Wspieramy naszych klientów w tworzeniu rzetelnych warunków umów, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko powstania nieprzyjemnych i długotrwałych sporów w przyszłości. Jeśli wymaga tego sytuacja, korzystamy z wiedzy doradców podatkowych, biegłych rewidentów, czy profesjonalnych tłumaczy. Wszystko po to, by zadbać o satysfakcjonujące klienta warunki oparte na profesjonalnej wiedzy, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i wypracowanie akceptowalnego dla obu stron porozumienia. Co więcej, czasem analiza umów handlowych wykazuje pełną zgodność z literą prawa, jednak można w nich zastosować bardziej korzystne warunki dla naszych klientów. Wskazujemy klientom możliwości i wspieramy w podejmowaniu biznesowych decyzji. Pokazujemy potencjalne skutki ustępstw, tak by klient w momencie decyzji czuł, że opiera ją na rzetelnych źródłach. 

Niewątpliwym plusem skorzystania z negocjatora w przypadku rozwiązywania sporów jest jego bezstronność. Obiektywne spojrzenie na sytuację pozwala na efektywne działanie, bez zbędnych emocji i ryzyka eskalacji problemu. Z Rödl & Partner masz gwarancję pełnego profesjonalizmu podejmowanych działań.
Deutschland Weltweit Search Menu