Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo inwestycyjne a ochrona środowiska

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne związane z ochroną środowiska przeznaczone jest dla przedsiębiorstw, których działania, w tym planowane inwestycje wiążą się z obostrzeniami dotyczącymi ochrony środowiska.


Z uwagi na coraz bardziej rozbudowane prawodawstwo i wymagania wynikające często z ustawodawstwa unijnego, praktycznie przy każdej inwestycji budowlanej, czy zawieraniu transakcji nabycia firmy produkcyjnej należy zwrócić uwagę na kwestię ochrony środowiska. Wymogi, nakazy, czy zakazy wynikające z przepisów tej dziedziny prawa mogą często decydować o opłacalności danej inwestycji. Skorzystanie z profesjonalnego doradztwa pomoże Państwu podjąć właściwe decyzje związane z planowanymi działaniami.


Doradztwo prawne Rödl & Partner w zakresie ochrony środowiska to wieloaspektowe wsparcie realizowane przez zespół ekspertów. To gwarancja dopasowania podejmowanych działań, zgodnie z interesem Państwa firmy, do aktualnych wymogów prawnych obowiązujących w Polsce, w Unii Europejskiej i na całym świecie. Rödl & Partner wyróżnia interdyscyplinarne, a zarazem indywidualne, podejście do problemu klienta, czterdziestoletnie doświadczenie w doradztwie przy różnego typu inwestycjach w skali lokalnej i globalnej oraz świadczenie usług w języku polskim, niemieckim, angielskim (i innych lokalnych językach), na całym świecie.


W ramach doradztwa prawnego związanego z ochroną środowiska wspieramy klientów w kwestiach takich jak:

  • gospodarowanie odpadami,
  • odprowadzanie wód opadowych,
  • uzyskiwanie pozwoleń wodnoprawnych,
  • uzyskiwanie oceny oddziaływania na środowisko,
  • planowanie i realizacja inwestycji realizowanych na obszarach objętych programem „Natura 2000”.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu