Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo inwestycyjne a ochrona środowiska

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne związane z ochroną środowiska kierujemy do przedsiębiorstw, których działania, w tym planowane inwestycje, wiążą się z obostrzeniami dotyczącymi ochrony środowiska.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Z uwagi na coraz bardziej rozbudowane prawodawstwo praktycznie przy każdej inwestycji budowlanej czy zawieraniu transakcji nabycia firmy produkcyjnej należy zwrócić uwagę na kwestię ochrony środowiska.

Wymogi, nakazy czy zakazy mogą często decydować o opłacalności danej inwestycji. Nasze doradztwo pomoże Ci podjąć właściwe decyzje związane z planowanymi działaniami.

Gwarantujemy dopasowanie podejmowanych działań zgodnie z interesem Twojej firmy do aktualnych wymogów prawnych obowiązujących w Polsce, w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Ochrona środowiska – doradztwo prawne


W ramach doradztwa prawnego związanego z ochroną środowiska wesprzemy Cię w następujących obszarach:


  • gospodarowanie odpadami,
  • odprowadzanie wód opadowych,
  • uzyskiwanie pozwoleń wodnoprawnych,
  • uzyskiwanie oceny oddziaływania na środowisko,
  • planowanie i realizacja inwestycji realizowanych na obszarach objętych programem „Natura 2000”.

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu