Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Obsługa korporacyjna spółek

PrintMailRate-it

Doradztwo w zakresie prawa korporacyjnego kierujemy do podmiotów działających w formie spółek prawa handlowego oraz ich wspólników i zarządców.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Z naszym wsparciem ukształtujesz stosunki w spółce w sposób zapewniający sprawne i efektywne jej funkcjonowanie oraz minimalizację ryzyka sporów wewnątrz spółki. Doradzamy w zakresie opracowania projektów umów spółki, regulaminów, statutu spółki oraz innych aktów regulujących jej funkcjonowanie.

Dzięki nam unikniesz nieprawidłowości dotyczących odpowiedzialności spółki, wspólników lub członków jej zarządu.

Dodatkowo dzięki naszemu wewnętrznemu działowi tłumaczeń jesteśmy w stanie prowadzić całą dokumentację w języku polskim, angielskim, niemieckim lub innym języku wskazanym przez spółkę.

Prawo korporacyjne – doradztwo


  • sporządzanie projektów umów i statutów spółek, 
  • sporządzanie dokumentów regulujących wewnętrzne funkcjonowanie spółek,
  • doradztwo w zakresie zmian w umowach i statutach spółek, w tym w zakresie zmian wysokości kapitału zakładowego, zmian w uprawnieniach organów i wspólników spółki, zmian w strukturze własnościowej,
  • doradztwo w zakresie bieżącego funkcjonowania spółki, w tym przygotowywanie projektów uchwał organów spółki,
  • reprezentacja wspólników na zgromadzeniach wspólników,
  • reprezentacja przed sądem rejestrowym w sprawach dotyczących zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Tworzenie własnego działu prawnego w przedsiębiorstwie często może być nieopłacalne, dlatego warto delegować te usługi na zewnątrz – specjalistom, którzy na co dzień zajmują się konkretnymi tematami. W Rödl & Partner wspieramy spółki prawa handlowego, a także ich wspólników i zarządców. Z naszych usług korzystają podmioty, które potrzebują wsparcia w sporządzaniu umów, statutów, czy innych dokumentów zapewniających sprawne funkcjonowanie firm. Nasi eksperci dbają również o terminy wymaganych ustawami działań i nie dopuszczają do uchybień formalności, a także reprezentują interesy spółek na zewnątrz. 

Prawo korporacyjne wymaga skrupulatności i nieustannego śledzenia zmian, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo spółki, powierzając ten obszar Rödl & Partner. 

Obsługa korporacyjna spółek prowadzona przez naszych ekspertów gwarantuje optymalizację i doradztwo na każdym etapie działalności.
Deutschland Weltweit Search Menu