Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatek od środków transportu

PrintMailRate-it

Doradztwo podatkowe w zakresie podatku od środków transportu skierowane jest do przedsiębiorców wykorzystujących w ramach swojej działalności określone środki transportu, zwłaszcza przedsiębiorców zajmujących się przewozem towarów zarówno na terenie Polski, jak i Unii Europejskiej.


Doradca podatkowy wskaże, w przypadku których pojazdów powstaje obowiązek odprowadzenia podatku, a także określi jego wysokość oraz sposób rozliczenia z właściwym podmiotem. W Państwa gestii pozostanie już tylko zapłata należnego podatku we wskazanej kwocie.


Rödl & Partner świadczy usługi doradztwa podatkowego w zakresie środków transportu dla przedsiębiorców z sektora produkcji, handlu i usług. Do grona naszych stałych klientów należą w szczególności firmy posiadające liczną flotę pojazdów, zajmujące się transportem krajowym i międzynarodowym.


Usługi oferowane przez Rödl & Partner w ramach podatku od środków transportu obejmują m.in.:

  • wsparcie w zakresie identyfikacji pojazdów, w odniesieniu do których powstaje obowiązek rozliczenia podatku od środków transportowych,
  • wsparcie w zakresie ustalenia wysokości zobowiązania podatkowego,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie opinii podatkowych,
  • sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu