Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Optymalizacja podatkowa

PrintMailRate-it

​​Optymalizacja podatkowa dotyczy wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na wypracowaniu w prowadzonej działalności gospodarczej mechanizmów ukierunkowanych na zmniejszenie poziomu obciążeń podatkowych. Uzupełnia ją doradztwo w zakresie optymalizacji innych obciążeń publiczno-prawnych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Optymalizacja podatkowa – doradztwo​


W ramach usług z zakresu optymalizacji podatkowej wskażemy Ci możliwości zoptymalizowania bieżących rozliczeń podatków dochodowych, obrotowych i majątkowych oraz wygenerowania oszczędności podatkowych, uwzględniając specyfikę prowadzonej działalności.

 

Pomożemy również w planowaniu podatkowym obejmującym każdą transakcję lub przedsięwzięcie tak, aby zminimalizować ryzyka podatkowe, uniknąć podwójnego opodatkowania, czy niedostatecznej kapitalizacji, a przy tym osiągnąć zamierzone cele gospodarcze. 


Dla podmiotów prowadzących działalność transgraniczną międzynarodowe zespoły naszych doradców podatkowych dbają o optymalizację podatkową w wymiarze lokalnym oraz w całej grupie.

​Planowanie podatkowe oferowane przez nas obejmuje:

 ​

  • doradztwo w zakresie możliwości optymalizacji bieżących rozliczeń podatkowych w podatkach dochodowych, obrotowych i majątkowych,
  • doradztwo w zakresie możliwości optymalizacji poszczególnych transakcji i przedsięwzięć,
  • doradztwo w zakresie niedostatecznej kapitalizacji,
  • doradztwo w zakresie optymalnego rozliczenia strat podatkowych,
  • optymalizacja opodatkowania u źródła,
  • stosowanie umów o unikaniu podwójnego opodatkowania.

Doradztwo w zakresie optymalizacji innych obciążeń publiczno-prawnych obejmuje w szczególności określenie właściwej wysokości składki wypadkowej.

​Optymalizacja podatkowa to sposób na jeszcze efektywniejsze zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Warto mieć świadomość przysługujących ulg podatkowych, zwolnień czy odliczeń lub możliwości innej niż dotychczasowa formy opodatkowania działalności. Nasi eksperci przeanalizują Twój przypadek indywidualnie i zaproponują legalne sposoby na optymalizację podatków w Twojej firmie. W ich zakresie jest zarówno międzynarodowe planowanie podatkowe, jak i optymalizacja podatkowa oparta na polskim prawie. Tylko rzetelnie przeprowadzona analiza i doskonała znajomość przepisów mogą ustrzec nas przed posądzeniem o nielegalne działania, dlatego jeśli myślisz o optymalizacji podatkowej, skorzystaj z anszych usług, by mieć gwarancję, że podejmowane działania są zgodne z obowiązującym prawem w Polsce i prawem zagranicznym. 
Deutschland Weltweit Search Menu