Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo transakcyjne i restrukturyzacje

PrintMailRate-it

Doradztwo transakcyjne i restrukturyzacyjne skierowane jest do przedsiębiorców, zarówno polskich jak i zagranicznych, którzy planują wszelkiego typu restrukturyzacje i reorganizacje swoich przedsiębiorstw, w tym ich przekształcenia, fuzje, podziały i przejęcia.


 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Analiza Skutków Podatkowych Restrukturyzacji

 


Odpowiednie przygotowanie pod kątem podatkowym tego rodzaju przedsięwzięć jest procesem złożonym, wymagającym analizy konsekwencji w wielu obszarach opodatkowania. Odpowiednie planowanie podatkowe już na wstępnym etapie transakcji pozwoli znacznie obniżyć jej koszty w kolejnych etapach, jak również przyczyni się do zmniejszenia obciążeń podatkowych w okresie po dokonaniu transakcji.

 

Dlatego warto skorzystać ze wsparcia doradcy podatkowego wyspecjalizowanego w doradztwie transakcyjnym i restrukturyzacyjnym.


Nasz zespół do spraw M&A i przekształceń zapewni Ci profesjonalną obsługę polegającą na dokładnej analizie skutków podatkowych zamierzonego lub przeprowadzanego przedsięwzięcia (transakcji), jak również na wskazaniu możliwości optymalizacyjnych oraz potencjalnego ryzyka i sposobów na jego zminimalizowanie.

 

Doradztwo transakcyjne dotyczy zarówno opracowania kompletnej struktury planowanej restrukturyzacji, jak i obsługi podatkowej restrukturyzacji już realizowanej. 


​Doradztwo M&A obejmuje m.in.:

 

 

  • wsparcie w zakresie opracowania struktury restrukturyzacji/transakcji,
  • analizę skutków we wszystkich obszarach opodatkowania,
  • analizę ryzyka podatkowego oraz możliwości optymalizacyjnych,
  • wsparcie w prawidłowym rozliczeniu podatków w związku z restrukturyzacją/transakcją.

Deutschland Weltweit Search Menu