Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Bieżące szkolenia

PrintMailRate-it

Rödl & Partner organizuje szkolenia związane z obszarami swojej specjalizacji – prawo, podatki czy rachunkowość.

 

Oferta obejmuje szkolenia otwarte i szkolenia dedykowane (In company). Prowadzone są przez ekspertów w danej dziedzinie, którzy są równocześnie praktykami i doświadczonymi szkoleniowcami.

 

Szkolenia otwarte dostępne są dla wszystkich osób zainteresowanych podejmowaną tematyką. Spotkania prowadzą eksperci, którzy zajmują się omawianą problematyką w codziennej pracy. W szkoleniach Rödl & Partner mogą brać udział przedstawiciele firm i instytucji oraz osoby prywatne. Rödl & Partner organizuje także szkolenia w partnerstwie z instytucjami, takimi jak izby przemysłowo-handlowe lub specjalne strefy ekonomiczne.


Szkolenia dedykowane organizowane są na życzenie klienta i na wybrany przez niego temat. Zakres szkolenia dedykowanego jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb i może obejmować tematykę prawną, podatkową, księgową oraz audytorską.


Wszystkie oferowane szkolenia prowadzone są przez wykładowców z bogatym doświadczeniem zawodowym, którzy na co dzień zajmują się doradztwem dla naszych klientów i są ekspertami w zakresie prezentowanej tematyki.

 

 

 

Kontakt

Contact Person Picture

Aleksandra Pilecka

Business Development Manager

+48 692 681 982

Wyślij zapytanie

Deutschland Weltweit Search Menu