Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Dotacje na inwestycje dużych przedsiębiorstw w robotyzację i cyfryzację – przedłużenie naboru

PrintMailRate-it

Magdalena Skurowska

31 sierpnia 2023


Do 30 listopada 2023 r. można składać wnioski o bezzwrotne dofinansowanie na przedsięwzięcia związane z robotyzacją, sztuczną inteligencją oraz cyfryzacją procesów – w ramach ogłoszonego konkursu z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Termin naboru wniosków został wydłużony prawie o miesiąc. 
 

Na co i kto może uzyskać środki?

 
Konkurs skierowany jest do dużych przedsiębiorstw.
 
W ramach inwestycji kwalifikujących się do uzyskania wsparcia z pomocy regionalnej dofinansowanie uzyskają przedsięwzięcia polegające na wdrażaniu rozwiązań przyczyniających się do transformacji cyfrowej, w szczególności projekty związane z robotyzacją, sztuczną inteligencją oraz cyfryzacją procesów, technologii, produktów lub usług.
 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tu »
 

Chcesz wiedzieć więcej? Nie wiesz jak aplikować o środki finansowe? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na pytania związane z programem oraz zapewnimy kompleksowe wsparcie.

Kontakt

Contact Person Picture

Magdalena Skurowska

Ekspertka ds. nowych inwestycji

Wyślij zapytanie


Deutschland Weltweit Search Menu